Skocz do zawartości

wymian listew srebrnych na czarne lub carbon!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Generalnie trzeba użyć np. karty kredytowej i włożyć ją między listwe a drzwi i ciągnać do siebie, tak aby kolejne zatrzaski wychodziły.

Tak to wygląda w przypadku listw w drzwiach.

 

Konsola srdowkoa ( ta gdzie jest idrive ) szukamy końca tej listwy przy podłokietniku, a dokładniej to to tak z boku, jak idzie już tunel. Między to a listwy wkładamy karte i ciągniemy w góre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie trzeba użyć np. karty kredytowej i włożyć ją między listwe a drzwi i ciągnać do siebie, tak aby kolejne zatrzaski wychodziły.

Tak to wygląda w przypadku listw w drzwiach.

 

Konsola srdowkoa ( ta gdzie jest idrive ) szukamy końca tej listwy przy podłokietniku, a dokładniej to to tak z boku, jak idzie już tunel. Między to a listwy wkładamy karte i ciągniemy w góre.

 

Ale z nowych listw wystają jakieś srubki... Myślałam że stare listwy są gdzieś przykręcone. No i jest tylko jeden zatrzask :?:

Rozwiązania siłowe... jakie to męskie :P Wychodzi na to że nie potrzebnie się do tego zabierałam jak pies do jeża :evil:

W takim razie do czego są te śrubki?

 

Zaraz podejmę kolejną próbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ide walczyć w takim razie. Te dwie z filmu już wymieniłam, poległam na drzwiach przez te śrubki :D

Nadal wydale mi si e to dziwne bo na tej listwie do tylnych drzwi jest tylko jeden zatrzask. Wygląda to tak:

 

http://imageshack.com/a/img138/7485/1iif.jpg

http://imageshack.com/a/img89/4695/pqnh.jpg

http://imageshack.com/a/img30/1294/te8y.jpg

Napewno mam ją poprostu zerwać? :?

 

Ściągnełam osłone konsoli środkowej, ale teraz nie mogę sobie poradzić z pokrywką schowka na okulary. Jakieś rady?

 

Ogarnełam już całość. Tak w skrócie:

1. Listwy ozdobne tablicy zaczynamy ściągać od strony kierownicy

2. Osłone konsoli środkowej podwarzamy najpierw od strony podłokietnika

3. Klapkę schowka na okulary zdarłam siłą wsuwając śrubokręt pod spód- metoda była kiepska, złamałam jeden zatrzask więc się nie będę popisywać :wink:

4. Listwy drzwi przednich podwarzamy od strony tablicy

5. Listwy drzwi tylnych podwarzamy od zewnętrznej strony ( nie od słupka :wink: )

Wszystkie się zrywa siłą, nic się nie odkręca czy cośtam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Informacja dla użytkowników forum BMW KLUB

 

Od 1 marca rusza nowa promocja na zmianę designu felg w technologii hydrografiki !

Dostępne wzory znajdują się pod linkiem : http://www.next-generation.pl/wzornik

Promocyjne ceny rozpoczynają się już od kwoty 399 zł za komplet felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imgur.com/LhAlx1K,3iFea19,g3EYM8j,cqTna8h,vn9Z0G4,CMWX61g,OXAoYRo#6 masz tak u mnie wyszło z srebnych na czarne ale ja nie obklejałem tylko malowałem kolega z forum sie ogłasza post wyżej to jego porządna robota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imgur.com/LhAlx1K,3iFea19,g3EYM8j,cqTna8h,vn9Z0G4,CMWX61g,OXAoYRo#6 masz tak u mnie wyszło z srebnych na czarne ale ja nie obklejałem tylko malowałem kolega z forum sie ogłasza post wyżej to jego porządna robota.

 

sa genialne... a ile za listwy + tunel srodkowy dales ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo właśnie troszkę to kosztuje około 550 zł ale i tak mniej niż nowe albo używane na allegro...wcześniej kupiłem na allegro i były porysowane wiec sobie podarowałem szukanie dalej i z tego efektu jestem zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo właśnie troszkę to kosztuje około 550 zł ale i tak mniej niż nowe albo używane na allegro...wcześniej kupiłem na allegro i były porysowane wiec sobie podarowałem szukanie dalej i z tego efektu jestem zadowolony.

 

550 zl za komplet ? to bardzo dobra cena za ta jakosc.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak za cały komplet + - najlepiej jak byś zapytał o to Next-Generation bo przez niego to miałem robionę bo już kurde nie pamiętam dokładnie ile to wynosiło chociaż robiłem to miesiąc temu;p a fakturę mam u księgowej wiec nie jestem w stanie tego dokładnie sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo właśnie troszkę to kosztuje około 550 zł ale i tak mniej niż nowe albo używane na allegro...wcześniej kupiłem na allegro i były porysowane wiec sobie podarowałem szukanie dalej i z tego efektu jestem zadowolony.

 

550 zl za komplet ? to bardzo dobra cena za ta jakosc.

 

Kilka wątków wyżej pisałem o promocji która trwa do końca lutego na malowanie elementów w samochodzie w kolorze PIANO BLACK - liczy się data dostarczenia elementów do firmy. Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz PW lub na [email protected].

Oczywiście zachęcam do polubienia FP https://www.facebook.com/pages/Next-Generation - informujemy tam o cyklicznych promocjach, jak ta z lutego oraz o następnej na marzec -> malowanie felg :)

Marcin

www.next-generation.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy zwracam się z radą o dobór koloru na listwy. Poszperałem trochę i znalazłem kilka odcieni czarnego lakieru stosowanego przez BMW. Z racji, że "Piano Black" to nazwa potoczna nie odwołująca się konkretnie do numeru koloru, mam tu kilka propozycji. Może ktoś już malował i podpowie, który kolor najlepiej prezentuje się we wnętrzu.

 

162 Klassischschwartz Classic Black Metallic Black

228 Onyxschwarz Onyx Black Metallic Black

278 Traumschwartz Dream Black Metallic Black 51 91 9 061 671

303 Cosmosschwarz Cosmos Black Metallic Black 51 91 1 052 304

668 Schwartz II Black II Standard Black 51 91 1 052 171

 

Znalazłem info z zagranicznego forum, że stosowali najczęściej kolor 668, ale na zdjęciach robionych telefonem to 668 czy 228 wyglądają tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jaki chcesz kolor polecam ci użytkownika Next-Generation namiesza ci jaki chcesz i jak chcesz w hydrografice dodałem temat jak wyszło także poszukaj...mam piano black efekt rewelacja napisz nie pożałujesz...reklamuję użytkownika z czystym sumieniem bo na prawdę warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Witam,

Wszędzie czytam jak wymienić srebrne listwy na czarne, przejrzałem kilka stron tego tematu.

 

Ale czy ktoś zakładał srebrne listwy do e90?

Jak to wygląda, gdzie najlepiej kupić takie listwy?

Jeżeli była odpowiedź na to pytanie to dajcie znać wówczas sprawdzę dokładnie cały temat i poszukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.