Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tani, z opłatami to Cię wyjdzie dobrze poniżej 50 tyś zł. Szkoda że xenonów brak. Środek wydaje się być zużyty adekwatnie do przebiegu. Skombinuj Vin to Ci koledzy rozszyfrują. Przydałoby się poznać historię serwisową. Ponadto niech Ci koleś prześle foty uszkodzonego elementu. Mając te wszystkie informacje można będzie powiedzieć coś więcej na temat samochodu bo na podstawie udostępnionych fot nie da się stwierdzić nieprawidłowości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000km w jedną stronę daleko....

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę dużo, ale czasami lepiej mieć ori 250 tys na blacie niż pięć razy skręcone 182 tys :)

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły komis u Araba :D z drugiej strony gdzie Niemiec ma sprzedać auto z takim przebiegiem? W serwisie nawet by na niego nie popatrzyli bo przelot spory a i troszke pewnie trzeba przy nim podłubac ,blacharka itp. Turas klei z 1000euro na tym i pisze TOP ZUSTAND.U nic zawsze jest TOP ZUSTAND I UNFALFREII :d

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Ci to pomoże ale byłem kiedyś w tym komisie, dokładniej w 2009r. Mam bardzo pozytywne wspomnienia. Właściciel przytrzymał dla mnie samochód prawie tydzień (oglądał go mój wcześniej mój znajomy), zszedł z ceny ok 10%. Samochód był zgodny z tym co mi mówił przez telefon. Nie wiem co więcej mógłbym dodać. To 530i nie jest chyba zbyt tanie. 535i e39 ma gaz a to podnosi ceny aut dość znacznie w tym rejonie(nie wiem dlaczego).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa odnośnie tego 530i,w życiu nie wyjdzie to auto 50 tyś.zł jak piszecie,patrząc ze cena jest 8950euro i kolega coś urwie jakieś 200-300 euro mysle że spokojnie tyle urwie u Araba to auto go wyjdzie po opłatach 44tyś.zł opłacając akcyze według kwoty an fakturze a wiadomo co można jeszcze zrobic aby opłata akcyzy była niższa ;) To teraz dam wam 44 tyś.zł i znajdzcie mi 530i zarejestrowaną w Polsce . Kalkulator opłat na auto z Europy macie tutaj http://www.autokalkulator.pl/ Pozdr

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się to auta wizualnie bardzo podoba, środek e60 jest zazwyczaj z leksza tandetny, ale tutaj super kolorystyka, fotele, kiera, itd. + manual, taki egzemplarz jest praktycznie nie do dostania w Polsce. Mój kumpel kupował Saaba Aero od Turka z Berlina - auto z 2004 z oryginalnym przebiegiem 85tys km. Ale Pan Turek okazał się być właścicielem kilku kebabów i starszym facetem. Autem jeździ 3 lata i jest zadowolony. Ja kupowałem od prywatnego właściciela w Niemczech, który był Ruskiem z polską narzeczoną - fajna babka i jeżdzę 2 lata i jest ok. Edytowane przez j30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa odnośnie tego 530i,w życiu nie wyjdzie to auto 50 tyś.zł jak piszecie,patrząc ze cena jest 8950euro i kolega coś urwie jakieś 200-300 euro mysle że spokojnie tyle urwie u Araba to auto go wyjdzie po opłatach 44tyś.zł opłacając akcyze według kwoty an fakturze a wiadomo co można jeszcze zrobic aby opłata akcyzy była niższa ;) To teraz dam wam 44 tyś.zł i znajdzcie mi 530i zarejestrowaną w Polsce . Kalkulator opłat na auto z Europy macie tutaj http://www.autokalkulator.pl/ Pozdr

 

Słusznie kolego prawisz. Prawda jest taka, że w Polsce to za te pieniądze nie znajdzie się nawet przyzwoite 520i a co tu mówić o 530i :( (nawet wykładając 50K). Wiem bo sam szukałem i tak patrząc teraz na ceny aut w Niemczech dochodzę do wniosku, że kupno tam to jedyny wyjście. Co prawda może i wyjdzie trochę drożej, ale kupując od Niemca mniejsze ryzyko, że kupi się lepiszcze. Co prawda czasem pojawiają się, również na allegro, ciekawe E60 ale znikają w ciągu jednego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reguły niestety nie ma czy ewentualny wyjazd okaże się klapą/strzałą w dziesiątkę :) .

Wydaje mi się, że przedni zderzak nad rejestracją jest lekko wgnieciony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reguły niestety nie ma czy ewentualny wyjazd okaże się klapą/strzałą w dziesiątkę :) .

Wydaje mi się, że przedni zderzak nad rejestracją jest lekko wgnieciony.

 

Wreszcie rozsądny głos...

Czy ktoś moglby powiedzieć (ale ktoś, kto zna to z autopsji) ile rzeczywiście trzeba zaplacić akcyzy za 8 letnie 530i?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Reguły niestety nie ma czy ewentualny wyjazd okaże się klapą/strzałą w dziesiątkę :) .

Wydaje mi się, że przedni zderzak nad rejestracją jest lekko wgnieciony.

 

Wreszcie rozsądny głos...

Czy ktoś moglby powiedzieć (ale ktoś, kto zna to z autopsji) ile rzeczywiście trzeba zaplacić akcyzy za 8 letnie 530i?

W kielcach to jest kwota 8370zł, wartość minimalna 530i 2004r według "brulionu" UC to 45tys zł. Temat kolegi ze stycznia 2012r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić auto, na fakturze wpisac niższą kwotę, rozebrać auto w PL, wytlumaczyc tym tanią cenę (auto rozkradzione), zaplacic mniejszą akcyzę po wyjaśnieniach w UC a później złożyć autko do kupy.

 

Dziś dzwonię po VIN.

 

Kurcze nie zauważyłem, że nie ma xenonów... no szkoda, ale trudno, jeżeli kupię to autko to może później dorzucę, ale to chyba nie jest konieczność..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.