Skocz do zawartości

E46 Czarnulka-M54-WARTA ZAINTERESOWANIA???


Rekomendowane odpowiedzi

Cena wydaje się być odpowiednia bo samochód jest do opłat ale auto ma zmienione kierunki przednie, nerki i do tego źle spasowaną maskę co może świadczyć o przygodzie z przodu, nie ma co auta przekreślać ale wypada zweryfikować jak mocną. Przebieg może być realny, ale czy do zweryfikowania jeśli auto pochodzi z Francji to bym w to wątpił :wink: Po wszytkich opłatach i pakiecie startowym wyjdzie 23-24k.
http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- weż win

2- przeprowadz długą i upierdliwą rozmowe

3- poproś kolege zeby za 2 dni zrobił to samo( zweryfikujcie zeznania własciciela)

4- nie proś za duzo kolegów bo sprzedawca pomysli ze sie interesują jego autem

5- jesli wszystko ok pożycz auto od sąsiada i śmigaj (nie jedz po drodze hot dog z sheel bo ostatnio sie zatrułem)

6- weż kolege który bedzie wyszukiwał usterek i mówił nie kupuj bo .....(nalepsza jest do tego kobieta)

7- a reszta potoczy sie wedle twojego scenariusza. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jedynie podpada to że ma czarne nerki. Ktoś musiał wymienić albo Francuz albo polak po naprawianiu przodu. Na czarnych autach mało widać zdjęcia też są zrobione na śniegu wiec kontrast bardzo duży. Ciekawi mnie też że same felgi letnie nie są sfotografowane w scenerii zimowej.

Poza tym podłącz pod kompa i posprawdzaj przebiegi i ogólnie auto pod kątem błędów z modułu silnika, świateł, klimy.

Do tego jeszcze warto czujnikiem lakieru przelecieć całe auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- weż win

2- przeprowadz długą i upierdliwą rozmowe

3- poproś kolege zeby za 2 dni zrobił to samo( zweryfikujcie zeznania własciciela)

4- nie proś za duzo kolegów bo sprzedawca pomysli ze sie interesują jego autem

5- jesli wszystko ok pożycz auto od sąsiada i śmigaj (nie jedz po drodze hot dog z sheel bo ostatnio sie zatrułem)

6- weż kolege który bedzie wyszukiwał usterek i mówił nie kupuj bo .....(nalepsza jest do tego kobieta)

7- a reszta potoczy sie wedle twojego scenariusza. :mrgreen:

 

Ja ze swojej strony uzupełnię pkt 5 o informację, że zatrułem się hot dogiem z Orlenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego ale weź pod uwagę to, że jest to auto nie opłacone czyli jeszcze 13.1% musisz zapłacić w urzędzie.Auto wg. mnie godne uwagi ale ja bym zwrocie szczególna uwagę na przód tego auta.Bardzo kiepsko spasowane elementy do siebie i zwróć uwagę na podłożnicę, bo jak miał mocnego dzwona to może się odbić na układzie jezdnym. A tak ogólnie to wygląda to na przekręt Argentyński to ogłoszenie nie ma numeru tel..Mogę się założyć że jak napisze do właściciela to odpisze ci po ang i że auto jest w Wielkiej Brytanii lub Anglii.Nastepnie żebyś wpłacił zaliczkę na auto a on ci je wyśle hehe. Ja jak widzę ogłoszenia bez numeru tel to szkoda sobie głowę zawracać.

 

Pozdrawiam emilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego ale weź pod uwagę to, że jest to auto nie opłacone czyli jeszcze 13.1% musisz zapłacić w urzędzie.Auto wg. mnie godne uwagi ale ja bym zwrocie szczególna uwagę na przód tego auta.Bardzo kiepsko spasowane elementy do siebie i zwróć uwagę na podłożnicę, bo jak miał mocnego dzwona to może się odbić na układzie jezdnym. A tak ogólnie to wygląda to na przekręt Argentyński to ogłoszenie nie ma numeru tel..Mogę się założyć że jak napisze do właściciela to odpisze ci po ang i że auto jest w Wielkiej Brytanii lub Anglii.Nastepnie żebyś wpłacił zaliczkę na auto a on ci je wyśle hehe. Ja jak widzę ogłoszenia bez numeru tel to szkoda sobie głowę zawracać.

 

Pozdrawiam emilo

Nr. tel jest, a przekręt który masz na myśli nazywa się nigeryjski. A ta 318 w temacie który założyłes, nie jest twoja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego ale weź pod uwagę to, że jest to auto nie opłacone czyli jeszcze 13.1% musisz zapłacić w urzędzie

raczej 18,6 %

13.1% kolego ostatnio o tym czytałem ale nie będę się upierał że mam rację bo może się już zmieniło.

 

emilo napisał(a):Witam kolego ale weź pod uwagę to, że jest to auto nie opłacone czyli jeszcze 13.1% musisz zapłacić w urzędzie.Auto wg. mnie godne uwagi ale ja bym zwrocie szczególna uwagę na przód tego auta.Bardzo kiepsko spasowane elementy do siebie i zwróć uwagę na podłożnicę, bo jak miał mocnego dzwona to może się odbić na układzie jezdnym. A tak ogólnie to wygląda to na przekręt Argentyński to ogłoszenie nie ma numeru tel..Mogę się założyć że jak napisze do właściciela to odpisze ci po ang i że auto jest w Wielkiej Brytanii lub Anglii.Nastepnie żebyś wpłacił zaliczkę na auto a on ci je wyśle hehe. Ja jak widzę ogłoszenia bez numeru tel to szkoda sobie głowę zawracać.

 

Pozdrawiam emilo

 

 

Nr. tel jest, a przekręt który masz na myśli nazywa się nigeryjski. A ta 318 w temacie który założyłeś, nie jest twoja?

Kolego masz racje przekręciłem nazwę tego przekrętu a numeru jakoś nie zauważyłem w opisie. A co tego ogłoszenia co jest przeze mnie założony temat to auto nie jest moje.Ja już szukam e46 ok miesiąca i nie ma co kopic. Już mam dość tych handlarzy i ich zachwalania jakie to cudne oni auto mają jedyne nie powtarzalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego ale weź pod uwagę to, że jest to auto nie opłacone czyli jeszcze 13.1% musisz zapłacić w urzędzie

raczej 18,6 %

13.1% kolego ostatnio o tym czytałem ale nie będę się upierał że mam rację bo może się już zmieniło.

 

Kolego ogarnij się i nie wypisuj głupot :duh: Akcyza powyżej 2.0 wynosi 18,6% o ile dobrze pamiętam od 2009r :wink:

http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nie jedz po drodze hot dog z sheel bo ostatnio sie zatrułem)

 

+1, miałem ciężkie walentynki przez te hotdogi.

http://www.lastfm.pl/user/lolcatiero - aktualnie słucham:

http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=lolcatiero&color=red&unicode=no


Pozdrawiam, Michał.

Znany również jako delano @E46Forum.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolego masz rację przyznaję się do błędu a tu cytat z innego forum:

W ciągu 5 dni od daty nabycia pojazdu jesteśmy zobowiązani do złożenia w urzędzie celnym (właściwym dla miejsca zamieszkania) "Deklaracji uproszczonej nabycia wewnątrzwspólnotowego", oznaczonej symbolem AKC-U oraz dokonać wpłaty obliczonego podatku akcyzowego na konto bankowe właściwej Izby Celnej. Wykaz urzędów celnych możemy znaleźć na stronie Ministerstwa Finansów, obecnie w dziale "Służba Celna -> Linki". Izby celne posiadają własne strony internetowe, gdzie możemy znaleźć wzory formularzy i interesujące nas informacje, w tym nr rachunku bankowego, na który należy wpłacić podatek akcyzowy.

 

Aktualne stawki akcyzy na samochody osobowe (bez względu na wiek) sprowadzane z zagranicy:

 

* dla pojazdów z silnikiem o pojemności do 2000 ccm: 3.1%

* dla pojazdów z silnikiem o pojemności powyżej 2000 ccm: 18.6%"

 

Ale na jedno wychodzi o co mi chodziło, że wyjdą spore opłaty aby bunia była na polskich blachach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolego masz rację przyznaję się do błędu a tu cytat z innego forum:

W ciągu 5 dni od daty nabycia pojazdu jesteśmy zobowiązani do złożenia w urzędzie celnym (właściwym dla miejsca zamieszkania) "Deklaracji uproszczonej nabycia wewnątrzwspólnotowego", oznaczonej symbolem AKC-U oraz dokonać wpłaty obliczonego podatku akcyzowego na konto bankowe właściwej Izby Celnej. Wykaz urzędów celnych możemy znaleźć na stronie Ministerstwa Finansów, obecnie w dziale "Służba Celna -> Linki". Izby celne posiadają własne strony internetowe, gdzie możemy znaleźć wzory formularzy i interesujące nas informacje, w tym nr rachunku bankowego, na który należy wpłacić podatek akcyzowy.

 

Aktualne stawki akcyzy na samochody osobowe (bez względu na wiek) sprowadzane z zagranicy:

 

* dla pojazdów z silnikiem o pojemności do 2000 ccm: 3.1%

* dla pojazdów z silnikiem o pojemności powyżej 2000 ccm: 18.6%"

 

Ale na jedno wychodzi o co mi chodziło, że wyjdą spore opłaty aby bunia była na polskich blachach.

Ciekawe czy w ciągu tych 5 dni opłacił akcyzę, i jakie są kary za brak tej opłaty w terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
1- weż win

2- przeprowadz długą i upierdliwą rozmowe

3- poproś kolege zeby za 2 dni zrobił to samo( zweryfikujcie zeznania własciciela)

4- nie proś za duzo kolegów bo sprzedawca pomysli ze sie interesują jego autem

5- jesli wszystko ok pożycz auto od sąsiada i śmigaj (nie jedz po drodze hot dog z sheel bo ostatnio sie zatrułem)

6- weż kolege który bedzie wyszukiwał usterek i mówił nie kupuj bo .....(nalepsza jest do tego kobieta)

7- a reszta potoczy sie wedle twojego scenariusza. :mrgreen:

:cool2: dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuje to samemu się deklaruje datę przekroczenia granicy także parę dni można mieć opóźnienia ;)

Jak zapewne zauważyłeś, większość samochodów do opłat, stoi w Polsce uuuuuuuu albo dłużej. Nie raz są na tekturowych blachach i tutaj można dowolnie kombinować, ale co z żółtym lub czerwonymi paskami. Przecież jak zabierze się za takiego delikwenta UC albo US to nie chce mi się nawet myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuje to samemu się deklaruje datę przekroczenia granicy także parę dni można mieć opóźnienia ;)

Jak zapewne zauważyłeś, większość samochodów do opłat, stoi w Polsce uuuuuuuu albo dłużej. Nie raz są na tekturowych blachach i tutaj można dowolnie kombinować, ale co z żółtym lub czerwonymi paskami. Przecież jak zabierze się za takiego delikwenta UC albo US to nie chce mi się nawet myśleć.

 

Mógł wykupić przecież zółte czy czerwone blachy ale granicy nie przekroczył bo przykładowo auto odmówiło posłuszeństwa :mrgreen:

http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.