Skocz do zawartości

BMW 328i Sport Line - Melbourne Red


WojtekA4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Ja mam zawieszenie już obniżone i nie obawiam się o podjazdy :)

 

P.S.

Auto jest już teraz faktycznie niskie, ostatnio przydzwoniłem w kawałek zbitego śniegolodu który odpadł od jakiegoś TIRa. Hałas był conajmniej taki, jakby uderzył w betonową przeszkodzę. A na zderzaku nawet jednej ryski nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Wojtek, zastanów się czy zamiast m-pakietu nie zakupić sobie pakietu schnitzera... miałbyś wtedy naprawdę niepowtarzalny samochód, choć już budżet jest znacznie wyższy niż w przypadku m-pakietu...

 

http://www.ac-schnitzer.de/shop/bmw_shop/sonderaktionen/ac-schnitzer-25-years-edition/25-years-edition-paket2.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Tylko ten pakiet zawiera felgi dywaniki i jakies akcesoria. Dokladki sa w innym menu i wygladaja ciekawie.

 

http://www.ac-schnitzer.de/shop/bmw_shop/media/images/frontansichti.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piękne autko. Może kiedyś moją e90 wymienię na f30. Zdecydowanie w tym kolorze jest najładniejsza + czerwone dodatki w środku - ideał. :lol:

 

Pozdro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Fajny wozik jak moj:) No i ten kolor na zdjeciach sie tak nie prezentuje ja stwierdzam jak na zywo ladniejsze te nasz auta w rzeczywistosci:) Ale spalanie jak mowisz trasa 8.8 i ostra jazda to slabo ostro jezdzisz. Bo uwazam ze silnik fakt jest ekonomiczny trasa dynamiczna to jest 8.8 spokojna trasa do 130 to jest kolo 7l a jazda po 180-220 spalanie kolo 10. Kwestia typu jazdy ja tez uwazam. Ale i tak te furmanki malo pala na ta moc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wozik jak moj:) No i ten kolor na zdjeciach sie tak nie prezentuje ja stwierdzam jak na zywo ladniejsze te nasz auta w rzeczywistosci:) Ale spalanie jak mowisz trasa 8.8 i ostra jazda to slabo ostro jezdzisz. Bo uwazam ze silnik fakt jest ekonomiczny trasa dynamiczna to jest 8.8 spokojna trasa do 130 to jest kolo 7l a jazda po 180-220 spalanie kolo 10. Kwestia typu jazdy ja tez uwazam. Ale i tak te furmanki malo pala na ta moc

No to ja jestem trzeci do koloru :wink:

Z tą różnicą, że ja jeżdżę traktorkiem :lol: Biję Was w spalaniu ale osiągi Waszych cacek miażdżą.

Nawet konkurencję. Swego czasu jeździłem Boxsterem 245 KM i przyśpieszenie do 100 km/h BMW ma lepsze. Minimalnie ale lepsze :twisted:

przyjemności z użytkowania :!:

SPRZEDAM


Komplet zderzaków BMW F30 Sport Line


Komplet zderzaków BMW Z4 E89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Około 86tys. Nic - kompletnie nic się nie dzieje.

 

Jedyny problem jaki mam, to coś się dzieje z kołami. Spowodowane to jest dziurami. 4 opony załatwiłem na 2 razy. Opony wyrzuciłem a felgi zostały. Już je prostowałem, ale dalej przy niskich prędkościach wrażenie jakby koło nie było do końca "okrągłe" - mam nadzieje ze wiecie o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.