Skocz do zawartości

F10/F11 LCI - Facelifting


Dawid S

Rekomendowane odpowiedzi

G to nowa generacja i też efekt BARDZO dużej ilości modeli w ostatnich latach. Zaczęło się na F01 (seria 7), aktualnie ostatni znany to chyba F85/86 dla X5/X6.

 

Nowa seria 7 to G11 - czyli trochę niespodzianek nas jeszcze czeka :mrgreen:

 

 

Co do wish list, to w nowej serii 5 chciałbym technologię z i8 - jakiś motor elektryczny (nie mam wygórowanych wymagąń, byle jechał, a nie toczył jak 520d teraz :wink: :mrgreen: ) i do tego 1.5-2.0 benzynka min 250KM, żeby jeszcze było czym się odpychać na codzień :cool2: Wystarczy na dojazd do biura czy odbiór dzieci ze szkoły :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 414
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Nie uciekają szybko od serii F, prezentacja F 10 była w listopadzie 2009, wiec po 7 latach nowy model. Prezentacja F01 rok wcześniej i nastepca w przyszłym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

.. co do tych mocy to tylko wrozenie przez Auto Swiat. Mam potwierdzenie iz nowe M5 bedzie mialo okolo 600KM i opcjonalny naped 4x4.

Jak nowy R6 w benzynie bedzie mial 340 i 450Nm to bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili to gdybanie. Rok 2016 przyniesie juz jakies konkrety bo wtedy na wiosne powina byc premiera nowego 5GT oraz chwile pozniej nowej 5 G30, a wiec moze pod koniec 2017 zobaczymy juz koncept M5 G30. Mniejsza masa, maska z karbonu i takie tam duperele
"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

520d ma miec 204 kM, a 525d - 231 kM, a 528i ponad 270 i ma byc w siódemce

http://www.motor-talk.de/blogs/bmwfreak100/ueber-den-tellerrand-bmw-5er-g30-t4793022.html

Edytowane przez Kriss33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z taką mocą 520d w końcu pojedzie :mrgreen:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Poprawiłem 204 miało być, ale przyspieszenie jak Przemek napisał raczej spokojnie osiągnie. Myślę, że osiągni na poziomie obecnej 525d, bo waga ma spaść średnio o 80 kg. Może warto założyć wątek o serii G ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawsze jest bardziej o ile zwiększy się moment w nowym 520d, w sumie nowe 5 ma być lżejsze więc nawet z obecnym 2.0d powinno to lepiej się odpychać. Ciekawe jest że VW stawia na elektryczne turbiny i nowe 2.0 Tdi w passacie ma mieć coś koło 230 KM :shock: a nowe 3.0 Tdi ponad 300 KM
http://imageshack.us/a/img222/358/img0470ji.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie zrobią z 220 km w 520d i zobaczycie ze jeszcze R4 do siódemki wsadzą :mrgreen:

 

ano, zwlaszcza jak vw w nowym passacie zrobil diesla bodajze ~240KM... wypatruje pierwszych relacji ale chyba nikt jeszcze tym nie jezdzil

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.