Skocz do zawartości

[E60] 530d 2009 Warszawa WBANX71090CS68369


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum, o E60-tkach poczytałem na forum, i ta oferta wydaje mi się w porządku. Prosiłbym abyście jednak drodzy koledzy spojrzeli na to okiem znawcy, którym sam nie jestem. :)

http://allegro.pl/show_item.php?item=2103335577

VIN znajduję się na jednym ze zdjęć, cena jest (chyba?) sensowna za takie cudeńko, przebieg udokumentowany, więc chyba dobra oferta? Czy może czegoś ważnego nie zauważyłem?

Byłbym zapomniał, gdybym chciał wziąć auto w leasing, to będzie się liczyła dokładna data produkcji, czyli grudzień 2008(auto 4 letnie dzisiaj), czy rok 2009(dziś auto miałoby 3 lata), ma to dużo znaczenie w lesingu.

Pozdrawiam, bbert :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składanie Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBANX71090CS68369

Kod typu NX71

Typ 530D (EUR)

Typoszereg E E60 (MUE)

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M57/T2

Pojemność skokowa 3.00

Moc 173

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor MONACOBLAU METALLIC (A35)

Tapicerka EXCL.LEDER NAPPA ERW/F1 TAB./KON.SW (NANT)

Data prod. 2008-12-09

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CAA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES Dummy-SALAPA

S1CBA CO2 CONTENT Zakres CO2

S205A AUTOMATIC TRANSMISSION Automatyczna skrzynia biegów

S255A SPORTS LEATHER STEERING WHEEL Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S2KTA LT/ALY WHEELS V-SPOKE 277/NL Obr. BMW, st. le. spr. V 277, j.p.u

S323A SOFT CLOSE AUTOMATIC SYSTEM FOR DOORS Autom. miękkiego zam. drzwi

S423A FLOOR MATS, VELOUR Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNING TRIANGLE Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S430A INT/EXT RR VW MIRROR W AUT ANTI-DAZZLE Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

S431A INTERIOR RR VW MIRROR W AUT ANTI-D Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S442A CUPHOLDER Uchwyt do napojów

S456A COMFORT SEATS, ELECTRIC. ADJUSTABLE Fotel komfort z pamięcią

S494A SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S4BYA FINE-WOOD TRIM BAMBOO GRAIN ANTHRACITE Wer. z drewna szlach. bambus antracyt

S502A HEADLIGHT WASHER SYSTEM Spryskiwacze reflektorów

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A XENON LIGHT Światło ksenonowe

S524A ADAPTIVE HEADLIGHTS Adaptacyjne doświetlanie zakrętów

S534A AUTOMATIC AIR CONDITIONING Klimatyzacja automatyczna

S544A CRUISE CONTROL WITH BRAKING FUNCTION Regulacja prędkości z funkcją hamowania

S563A LIGHTS PACKAGE Pakiet oświetlenia

S606A NAVIGATION SYSTEM BUSINESS System nawigacji Business

S612A BMW ASSIST BMW Assist

S616A BMW ONLINE BMW Online

S633A PREP.MOB. PH. BUSINESS BLUET.INTERF. Instalacja tel. kom. Business

S672A CD CHANGER BMW FOR 6 CDS Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S6AAA BMW TELESERVICES BMW Teleservices

S6ABA CONTROL TELESERVICES Sterowanie teleserwisem

S752A INDIVIDUAL AUDIO SYSTEM Ind. system audio

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

P7MCA EDITION EXCLUSIV Pakiet wydania Exclusive

S7SNA NAVI BUSINESS W.HANDYPREP.BLUETOOTH Naw. Business/Handyvorber. Bluetooth

L801A GERMANY VERSION Wersja krajowa Niemcy

S863A EUROPE/DEALER DIRECTORY Spis dealerów, Europa

S879A GERMAN/OWNERS HANDBOOK/SERVICE BOOKLET Instrukcja obsługi, jęz. niemiecki

S8S8A COUNTRY SPEC.NAVI CONTROL (ACC) Country-specific navigation control

S8SAA COUNTRY SPEC. RELEASE OF NAVIGATION Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju

S8SCA COUNTRY SPEC. RELEASE OF TELESERVICE Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SPA COP CONTROL Sterowanie COP

P9BDA BUSINESSPACKAGE Business Package

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S548A SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING Licznik kilometrów

S851A LANGUAGE VERSION GERMAN Wersja językowa, niemiecki

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dobra oferta? napewno przekombinowana ... z ciekawości otworzyłem aktualne aukcje poleasingowych: takie samo ale 07.09, podobny przebieg i 14000euro netto ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
bardzo ciekawe auto uwazam ze napewno warte obejrzenia jesli chodzi o przebieg to przynajmniej wiadomo ze pewny i widac ze autostradowy sadząc po jeszcze nie wyslizganej kierownicy bardzo dobre i bardzo rzadkie nagłosnienie przynajmniej w tej werji silnikowej,i jeszcze soft close tez rzadki dodatek Edytowane przez gorik79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14000 euro to jakieś 60000zł

do tego VAT około 15000zł

akcyza też jakieś 15000zł

także cena chyba w porządku

poza tym jest pełna faktura VAT 23% anie Vat marża

 

...dobrze liczysz ale lipiec 2009 to nie grudzień 2008 ... myślę, że sprzedający liczy na więcej niz 85000pln brutto ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz. jestem chetny na koła :mrgreen:

99tys za auto ze 160tys przelotu? jak dla mnie słabo.

Po za tym pikna Panie.

Tylko łyknij sobie nerwosol przed spotkaniem ze sprzedającym (nasłuchasz sie historii) :duh: po opisie widać ze następny mutant z allegro :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie straszna lipa, ze nie ma nowej navi prof. Nie wyobrazam sobie takiego auta bez duzej navi, a szkoda bo np twardy dysk w samochodzie to idealna sprawa przy takim naglosnieniu. Auto ma srednie wyposazenie i cena jak za ten przebieg moim zdaniem troche za duza, gdyby miala ponizej 100tys. km Wtedy oferta robi sie atrakcyjniejsza, pogadaj z handlarzem moze cos wiecej opusci, auto juz dluzszy czas stoi w ogloszeniu... Aa i jak widzisz auto nie jest z 09 tylko z 08...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dobra oferta? napewno przekombinowana ... z ciekawości otworzyłem aktualne aukcje poleasingowych: takie samo ale 07.09, podobny przebieg i 14000euro netto ...

 

 

skad masz takie akutalne aukcje aut poleasingowych? :D jak masz taka e60 za 14 tys. euro netto z faktycznym przebiegiem ok. 160tys i podobnym wyposazeniem to biore odrazu!!! :D a moze jest kilka? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z calym szacunkiem Panowie, ale na tej stronie za 14k euro netto to mozna ewentualnie 520d szukac z jakims tam mozliwym wyposazeniem. 530d w welurach i w manualu i z manualna klima to jakas pomylka kupowac, zreszta nawet i takiej nie ma za 14k euro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dobra oferta? napewno przekombinowana ... z ciekawości otworzyłem aktualne aukcje poleasingowych: takie samo ale 07.09, podobny przebieg i 14000euro netto ...

 

 

skad masz takie akutalne aukcje aut poleasingowych? :D jak masz taka e60 za 14 tys. euro netto z faktycznym przebiegiem ok. 160tys i podobnym wyposazeniem to biore odrazu!!! :D a moze jest kilka? :wink:

 

...www.detefleetservices.de ...dostęp do ofert mają firmy, które są zarejestrowane za odpowiednią opłatą ... ja mam kody wjeścia po koleżeńsku :wink: ... każdy wystawiony na aukcję samochód ma ocenę stanu technicznego ze zdjęciami oraz wycenę ... jeżeli jesteś zainteresowany to na maila( nie moge publicznie umieszczac danych z ich strony internetowej) moge wysłac Ci taką wycenę o raz kontakt do utalenia warunków zakupu z osobą/firmą, która się tym zajmuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze sprawdzone niezawodne szroty. To nie jest miejsce dla ciebie, myślałem że orientujesz się ile takie samochody kosztują , nie tylko w Niemczech ale w innych krajach. Coś za cos.

 

80% allegro to szroty, niestety :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dobra oferta? napewno przekombinowana ... z ciekawości otworzyłem aktualne aukcje poleasingowych: takie samo ale 07.09, podobny przebieg i 14000euro netto ...

 

 

skad masz takie akutalne aukcje aut poleasingowych? :D jak masz taka e60 za 14 tys. euro netto z faktycznym przebiegiem ok. 160tys i podobnym wyposazeniem to biore odrazu!!! :D a moze jest kilka? :wink:

 

...www.detefleetservices.de ...dostęp do ofert mają firmy, które są zarejestrowane za odpowiednią opłatą ... ja mam kody wjeścia po koleżeńsku :wink: ... każdy wystawiony na aukcję samochód ma ocenę stanu technicznego ze zdjęciami oraz wycenę ... jeżeli jesteś zainteresowany to na maila( nie moge publicznie umieszczac danych z ich strony internetowej) moge wysłac Ci taką wycenę o raz kontakt do utalenia warunków zakupu z osobą/firmą, która się tym zajmuje ...

 

jak najbardziej poprosze, az jestem ciekaw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...może nieprecyzyjnie napisałem poprzednio ... na stronie www.detefleetservices.de bez kodu klienta nic nie zobaczycie ... na prywatnego maila mogę przesłac przykładową aukcję na 530 czy 525 oraz kontakt na "możliwośc kupna" ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

530d w welurach i w manualu i z manualna klima to jakas pomylka kupowac, zreszta nawet i takiej nie ma za 14k euro...

 

To prawda. Najtansze 530d na AUTOHUS z 2008 roku kosztuje wlasnie 16 tys euro. I jest to manual, z reczną klimą i welurami...

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

530d w welurach i w manualu i z manualna klima to jakas pomylka kupowac, zreszta nawet i takiej nie ma za 14k euro...

 

To prawda. Najtansze 530d na AUTOHUS z 2008 roku kosztuje wlasnie 16 tys euro. I jest to manual, z reczną klimą i welurami...

Nie ma o czym gadać. To nie jest komis dla "naszych" Taki sam samochód full wypas można w Polsce kupić za 1/3 ceny :mrgreen: Więc dyskusja nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.