Skocz do zawartości

Maska karbonowa seibon


Capone_2005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegos czasu chodzi mi po glowie maska i klapa w karbonie,troche drogi interes ale generalnie chodzi mi o Wasze opinie na temat wygladu,oklejanie nie wchodzi w rachube.Dodam ze kolor E90 to Black Sapphire Metalic w bezowym Srodku Futura, w czarnych chromach,czrnych felgach w M pakiecie, jak Wam obrazuje sie do tego ten karbon?Wszystkim wypowiadajacym sie w tym temacie serdeczne dzieki. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Moim zdaniem nie warte wydatku z dwóch powodów:

 

-Będzie się mało różniła z odległości nawet 6 metrów od serii

-Jak uszkodzisz to będzie bolało finansowo, a jak sam nie uszkodzisz to ci pomogą ;/ Koledze we Wrocku w e46 dwqa razy zniszczyli maskę gnoje z czystej zawiści ;/

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego żeby zakładać maskę w carbonie auto musi mieć potencjał na nią jak założysz ją samą a reszta będzie seryjna to będzie to dziwnie wyglądało auto musi wyglądać na prawdę grubo by to razem zagrało i nie mówię tu o felgach czarnych czy białych i ciemnych szybkach , ja odradzam takie eksperymenty bo skoro już pytasz o to na forum to przypuszczam ze aucie bliżej serii niż konkretnemu projektowi a to sprawdza się jednak w dobrym projekcie gdzie pod maską coś fajnego siedzi :) Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.