Skocz do zawartości

e39 528i opadniety lewy przód


timonowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,odpaliłem auto po 3 dniach stania na mrozie. po wyjechaniu z parkingu autem zaczeło bardzo trząść tak jakby w przodzie nie było amortyzatorów. po wyjsciu z auta opadniety był lewy przod tak jakby opona tarła o błotnik. po kilku godzinach auto sie podniosło, odpaliłem je i przejechałem kawałek i było to samo. czy to moze byc wina mrozu,czy raczej amortzatory do wymiany. niedawno był przegląd i facet powiedział ze za nie długo wahacze w przodzie bedą do wymiany, ale podbił. czy to możliwe zeby amortyzatory zamarzły,albo te wahacze juz padły? Przejechałe nim w takim stanie 10km i nic sie nie poprawiło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam to samo. Auto twarde jak diabli.

Miałem to też w E34 po prostu amortyzatory zamarzły z mrozu !!!

Nie jeździj szybciej, niż lata twój anioł stróż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mój szwagier też miał problem z jednym amorem z przodu poprzedniej zimy,mimo że na jesień robił test amortyzatorów i było ok.Poprostu zamarzł i jak postał u mnie w ciepłym garażu to się poprawiło ale tylko do następnego przymarżnięcia.Konieczna była wymiana amortyzatorów.
niema nic lepszego niż BAWARKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zamarznięty amortyzator jest do wymiany.

Ja polecam sachsa. Oczywiście do seryjnego zawieszenia.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim tez zamarzły amortyzatory i dodatkowo servo hamulcowe.O ile z amorkami jest twardo ale można jeździć to już bez hamulców nie :(

Ściągnąłem z 0,5L wody z serva ale to jeszcze nie wszystko bo ponownie lekko przymarzło.

Przy wymianie amorków na Sachsy ściągnę resztę wody jak odmarźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.