Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Program Premium Selection obejmuje auta uzywane BMW, ktore sa w ogolnie bardzo dobrym stanie oraz sa na gwarancji fabrycznej. Mają maks 5 lat.

 

Przewaznie auta objęte tym programem sa drozsze o dobre 10-15 % od normalnych cen na rynku za pojazd w dobrym stanie, ale nie zawsze...

 

Obecnie w PL jest kilka X6 objętych tym programem :

 

Podane ceny sa jeszcze zeszłoroczne, wiec bedziesz mógl liczyć na spory rabat, pewnie poziomie 8-12 %.

 

http://e4c2.bmwgroup.com/e4c/searchResults.jsf;jsessionid=mTKTPtHMZ7qbmc23CFn1jX3FdR6HY2v0NWBjz77ydNHR5ZlQ8Qz1!-545774541

 

Oczywiscie zachęcam takze do weryfikacji stanu technicznego nawet egzemplarzy objetych tym programem. Nie jedno juz sie widziało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

patrząc po spasowaniu to blacharzowi ktoś podpieprzył suwmiarkę :)

 

Z całym szacunkiem do Twojej sceptyczności, ale ja po tych słabych zdjęciach nie widzę patologii w spasowaniu karoserii.

 

podzielam zdanie kolegi zent

http://farm8.staticflickr.com/7143/6826155841_0459a462fa.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko jakieś przygody ma za sobą więc bez wizyty w ASO i tak się nie obędzie.

A co mówią handlarze?

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

patrząc po spasowaniu to blacharzowi ktoś podpieprzył suwmiarkę :)

 

Z całym szacunkiem do Twojej sceptyczności, ale ja po tych słabych zdjęciach nie widzę patologii w spasowaniu karoserii.

 

podzielam zdanie kolegi zent

 

Pewnie chodzi o spasowanie maski względem reflektorów z obydwu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tez ten komis mi się kiedys obił o ucho tak po za tym bardzo ładne zestawienie kolorystyczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie Ty mieszkasz? U mnie na wsi częściej widuję X6 niż e46 touring. :mrgreen:

w mieście rzadko widać, bo nie jest to auto miejskie a to że na wsi często je widujesz to się nie dziwię. Zółty dom w stylu cygańskim z czerwoną dachówką, mozaika z kostki brukowej a na niej, przed garażem z podnoszonymi drzwiami Hormann.... stoi ona, X6 :mrgreen: Tak to widzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten model jest tak wulgarnie brzydki że nawet gdyby zderzak na dach nachodził to nic nie zmienia.

 

Trochę OT, ale popieram w 100%. Dla mnie od X6 BMW zaczeło iść w złą stronę z designem. Za to moja żona chciałaby z BMW mieć tylko i wyłącznie X6, inne modele jak twierdzi "jej nie kręcą" :D

 

X6 widuję na codzień więcej niż X5. Z moich obserwacji, w PL kupuje się to auto w 95% dla szpanu, nie widzę użytkowego zastosowania dla tego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.