Skocz do zawartości

myjnia cisnieniowa zima


clip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
myje auto pozniej osuszam recznikiem specjalnym,poznije aplikuje QD jedna psikniecie na panel mniej wiecej i rozcieram mikrofibra delikatnie ,jak zrobie cale auto wraca do poczatkowego panelu i druga strona mb jade wszystkie panele za koleja i to wszytsko pozniej tylko sie cieszczyc z czystego auta i kropelkowania :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w kwestii polecenia jakiegoś dobrego szamponu, QD, itp też możesz się wypowiedzieć?

Przy okazji co zastosować do felg/opon? czy do mycia felg carpro ironx lub carplan wonder wheels, a do opon valetpro traditional tyre dressing będzie ok?

 

Czy nie obawiacie się że myjka ciśnieniowa + mróz = woda w uszczelkach i innych trudno dostępnych miejscach gdzie typowo jej nie ma i gdzie nie powinna zamarzać? Ja przy mrozie oddaję na ręczną...

Co do kosmetyków to z QD używam poorboy's world (http://www.mrcleaner.pl/poorboys-world-spray-and-wipe-476ml-quick-detailer-p1498.html) i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

szamponu uzywam duraglossa 901 QD chemical guys pro detailer z carnabua bardziej nadaje sie do woskow natutalnych ale jest super aplikowalem go ost w temp 5 st i nie mazal sie :cool2:

kol nie robie w okresie zimowym poniewaz mam stal i skonczyl mi sie vp tradisional jest zajebisty :cool2:

jak cos mozesz na pw pytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak będzie 5 na plusie to będzie plucha, a co do czyszczenia felg, w lato oczywiście gąbka i szampon, a w zimę, na myjnie bezdotykową, to kupuje preparat do mycia silników, psikam na felgi za minutę spłukuje i są jak nówki, nie jest to szkodliwe dla lakieru i tym bardziej dla felgi ( chyba, że jakaś malowana spryem u henia w garażu ) - SPRAWDZONE. a efekt super, w lato jak są bardzo brudne też to stosuję.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec informuje że przy minus 6-7 da się spokojnie umyć. Proszek z BP idzie bez problemu, spłukiwanie też daje radę - lekko przymarza w miejscach które są już spłukane. Nie używałem żadnych ściągaczek.

Teraz sobie schnie w garażu także nie wiem jak będzie z zaciekami, ale przynajmniej pozbyłem się tego syfu którego nałapałem jak było mokro na ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.