Skocz do zawartości

reflektory słabo świecą


lukaszra

Rekomendowane odpowiedzi

dziś założyłem funkiel nówki soczewki DJ AUTO za 95 pln brutto za sztuke. Byłem zaskoczony jakością wykonania. jest naprawde niezła jak na tą cene.

 

nagle noc stała sie jasna. mam żarówki w sumie całkiem zwykłe H1 a te DJ AUTO świecą jak oszalałe !! Nie wiem jak będzie w trwałością odbłyśnika - to czas zweryfikuje.

 

w sumie tylko 4 h pracy było przy przekładaniu - tu coś nie chciało puścić - tak jakaś śruba zapieczona itp

 

efekt końcowy bardzo, bardzo pozytywny

 

przy okazji zamieniłem przednie kierunkowskazy z oryginalnych na białe ( nie dymione ) i od razu moje auto stało się bardziej trendy, flashy i jazzy heheeh

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przyłączę się do tematu niegdyś wpadlem na wspaniały pomysł pomalowania odbłyśników w halogenach od mojego Passata zaznaczam że były one plastikowe z początkowego efektu byłem zadowolony lustro jak nówka zaświeciłem i nie mogłem wyjść z podziwu świeciły przez chwilę super światłem a następnie żywym ogniem z ledwością zdążylem uratować zdeżak. ZDECYDOWANIE ODRADZAM MALOWANIE :nienie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać pasaty też mają temperament :mrgreen: a chodziło mi to po głowie-powstrzymały mnie potopione odbłyśniki :mrgreen:

 

don -a byłeś już na ustawieniu świteł :?:

 

-byłem ostatnio na szarpaku i rzuciłem temat świateł lepszych/tańszych do swojej e32 i gościu twierdził,że na oko świecą dobrze ale parametry/promień światła jest dużo gorszy i nie da się dobrze ustawić,tak jak z oryginałem ponoćreflektor,żle rysuje :?: ,jakiś światłócień jest rozmyty :?: i ponoć ,żeby nie oślepiać tych z przeciwka trzeba obniżyć lampy,a wtedy zasięg maleje

 

czy daradę wstawić tylko same odbłyśniki podróbę bez problemu,a klosze stare będą :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.