Skocz do zawartości

reflektory słabo świecą


lukaszra

Rekomendowane odpowiedzi

sluchhajcie czy wy tez macie takie lipne swiiatla w e32 ?? bo moje to jest ragedia is ie tak zastanawiam dlaczego w sumie ,,, zarowki mialem philipsa night .. teraz sa jakies pseudo xenony i jest kepiej buz te philipsa ,,, ale i tak jest gorzej niz beznadziejnie ,,, co to moze byc cos z zasilaniem czy moze ten odblysnik jest do wymiany ?? moze go zregenerowac co ??:/ bo juxz nie wiem ja muze dlugie wlaczac jak jade wieczorem bo praaie nic nie widze :)
,,, bmw klub 3city--mod lakiernictwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś na tyle śmierdzącym leniem, że nie możesz poprawić tych literówek to ja Ci odpowiem, że jestem równie leniwy by na to odpowiadać. Człowieku tego sie nie da czytać!!!

"Only two things are infinite:

the universe, and human stupidity

...and I'm not sure about the universe"

A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Popytajcie w ASO - mają same odbłyśniki ze szkłami, bez soczewek. Cena coś koło 80 - 100zł.

~~Oby nasze dzieci miały bogatych rodziców~~

Pozdrawia Elwis

E34 525tds '95 touring executive

http://stud.wsi.edu.pl/~elwis/e34bok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego 250 to było tak :dzwonię do sklepu z lampami itp

mówię,że mijania padły prawie-zeszła jesień

facet na to do e 32 helli po 250

szczena mi opadła jak zsumowałem obie strony i nie wnikałem czy to będzie całość zespolona tzn mijania+mocne tak jak np na allegro z używek ludzie sprzedają,czy to tylko za same mijania

 

elwis no i jak po wymianie odbłyśników-ok :?:

może jakieś foto zrobione w nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANGOD

 

GDZIE DOSTANĘ LAMPY ZA 100ZŁ SZT. :doh: :?:

pytałem w sklepie o nowe heli i miały być po 250 /sztuka

 

Ja kupiłem w lublinie u Niedziałka nowe lampy mijania tajwanskie za 110 zł sztuka z zapinkami wymiana 0,5 godz.Swiecą super i wykonane lepiej niż Hella

40tys na gazie i bez problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angod

 

a jakie tam były odbłyśniki???????????????

plastykowe czy metal

 

daj namiary na tego gościa co kupiłeś :mrgreen:

witam

odbłyśniki są metalowe solidnie i estetycznie wykonane.

namiarów w tej chwili niemam ale dowiem się czy ta oferta dalej aktualna

40tys na gazie i bez problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego 250 to było tak :dzwonię do sklepu z lampami itp

mówię,że mijania padły prawie-zeszła jesień

facet na to do e 32 helli po 250

szczena mi opadła jak zsumowałem obie strony i nie wnikałem czy to będzie całość zespolona tzn mijania+mocne tak jak np na allegro z używek ludzie sprzedają,czy to tylko za same mijania

 

elwis no i jak po wymianie odbłyśników-ok :?:

może jakieś foto zrobione w nocy

 

Ave! Ja na razie nie wymieniam odbłyśników bo mam ambitny plan zarobienia do zimy na xenony. Jeżeli się nie uda to wtedy dopiero jadę po szkiełka do ASO.

 

Przestrzegam natomiast przed kupnem lamp firm "krzak". Zaliczyłem niezłego ROTFL'a z siostrzeńcem przy szukaniu używanego reflektora do mojej E34. Pan w sklepie zaproponował mi nówkę lampę za "jedyne" 205zł/szt. PO wyjęciu z kartonu ukazał się nam plastik rodem z bazarów odpustowych, korpusy aluminiowe lamp montowane na szarym silikonie i zapaprane soczewki :duh: Ciekawe jak takie kaganki będą wogóle świeciły? Na koniec pytam się sprzedawcy co to za firma i otrzymuję tajemniczą odpowiedź: "DJ Auto" - po tym haśle zjechaliśmy ze śmiechu :D:D

~~Oby nasze dzieci miały bogatych rodziców~~

Pozdrawia Elwis

E34 525tds '95 touring executive

http://stud.wsi.edu.pl/~elwis/e34bok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś był sądny dzień-dla lamp mijania-na razie tylko dla nich :mrgreen:

1.zdemontowałem światła mijania OD ŚRODKA-po 3 śrubki+odłączenie kabli z prądem

2.poszło nawet dobrze :roll2: ,największy kłopot był z tymi śrubami obok silniczków od świateł,ale wd40 i trochę kombinowania pomogło

3.syfu prawie tyle co w worku od odkurzacza :cry2:

4.wiadro z wodą+płyn do garów-PŁUKANIE SYFU

5.odbłyśniki prawie całe mi spłyneły do wiadra :oops: :cry2:

6.na dodatek wyszło,że jakiś cymbał wcześniej zamiast oczyścić lampy to wstawił jakieś mocniejsze żarówkiniż 55w i podtopiło zdeka odbłyśniki :mad2:

7.mieszkam zdeka poza miastem,więc poszukiwania odbłyśników/lamp odkładam na jótro

8.nadszedł czas składania wszystkiego do kupy

9. :cry2: zleciała mi gdzieś 1 śruba od lamp + nasadka od śrubokręta

10.czas na poznanie demontażu lamp zespolonych i odszukanie zagubionych w akcjii :roll2: :roll2: :roll2:

11.ściągnełem parę klipsów od kratek maskujących lampy,podważyłem od dołu i wyszło

12.śruba ocalona/nasadka od śrubokręta odeszła na zawsze :mrgreen:

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

13.czy ktoś spotkał się z opcją dokupienia samych odbłyśników :?:

14.helli najlepiej :!:

15.do tych części co są zespolone ze szkłem w światłach mijania się nie dotykałem :!: CZY ONE RÓWNIEŻ MOGĄ SIĘ ROZPŁYNĄĆ :?:

16.MAM W opcjii kupienie całych odbłyśników używek i pryśnięcie chromem/JAKĄŚ INNĄ ODPOWIEDNIĄ FARBĄ ---dla "odnowy"

17.znalazłem w szczecinie zakład galwanizacyjny-ale on odpada bo odbłyśników metalowych raczej z rozbiórek nie znajdę

:doh: 18.aż mnie kusi aby zajrzeć do DROGOWYCH :mrgreen: /POWSTRZYMUJE mnie tylko obawa przed podobną historią co miałem z mijania

19.jak są zrobione drogowe-czy je też rozłożę podobnie jak mijania :idea: czy ktoś je czyścił może :?:

 

20.aż "ochrypłem"od tej historii :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angod

 

napisz też jaką firmę wstawiłeś :!: skoro ponoć dobrze się sprawują

 

co do aukcjii internetowych to mam opór bo jak mi podeślą takie jak pisał elvis

 

ciekawe też czy do e 32 robiła tylko hella czy inna firma też :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACA, nie przejmuj się. Znajdź np. na allegro kogoś kto handluje używanymi częściami do BMW w Twoim rejonie. Jedź do niego i obejrzyj wkłady jakie ma do sprzedania - czy nie są poprzypalane oraz czy nie schodzi farba (wystarczy potrzeć odbłyśnik palcem). Powinny kosztować ok 20 pln za sztukę, więc wydatek niewielki. Ja obejrzałem (jesli dobrze pamiętam) 6 lub 7 sztuk nim kupiłem dla siebie.

Ostatnio porównywaliśmy z Kumplem (Pozdr...) światła na ścianie w nocy. Wygląda na to że mam takie same jak On (jeśli nie lepsze ;) ), mimo że u Niego są włożone nowe odbłyśniki z ASO, a ja mam używki.

Co do malowania, to podobno daje to kiepski efekt - ciężko o farbę chromową wytrzymującą wysokie temperatury (inaczej efekt będzie nietrwały), oraz ciężko ją nanieść tak, żeby choć przypominała lustro.

$M$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Błąd :mrgreen: - POZDRO SMS :8) odbłyśników nie kupiłem w ASO ale owszem są to nówki HELLA z soczewkami. Koszt ok 160zł/szt 1,5 roku temu a kupiłem w firmie POLCAR. Stare nie nadawały się do niczego. Ktoś założył 100W i je wytpiło :cry:

 

Zabieg ich wymiany poprawił widoczność o niebo - polecam kupno nowych bądź dobrych używek a będziecie zadowoleni.

 

Do SMS

Światełka masz faktycznie chyba ciut lepsze ale to wg. mnie dlatego, że same szkła reflektorów też masz lepsze, moje są bardzo mocno spiaskowane od kamyczków. Chyba sobie wypoleruję :D

Pozdrawiam, Mariusz

"Mario"

F11 Sophisto Grau


http://i59.tinypic.com/242j57c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMS

 

PALCEM swoje przetarłem/przetestowałem nim wypłukałem bród w wiadrze-żadnego szorowania tylko płukanie

 

pod palcem się trzymało,w wodzie SPŁYNEŁO JAK RTĘĆ :cry2:

 

te z używek co mam nadzieję dostanę to raczej będą i tak do wyczyszczenia

pytanie tylko jak i czym :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACA: Fakt, że przy kupnie wszystkie wkłady które przeszły mi przez ręce były brudne. Po prostu na miejscu czyściłem je szmatką i płynem do spryskiwaczy (letnim). Jak widziałem, ze coś nie tak to po prostu nie brałem. Ten jeden, z którego schodziła farba wystarczyło potrzeć palcem - i robił sie szary, a na odbłyśniku był ślad. Od Sprzedawcy części usłyszałem teorię jakoby powodem schodzenia farby były opary "płynów ustrojowych" naszych Bawarek. Wierzyć - nie wierzyć? Nie wiem. ale przecież nasze Bunie mają już po kilkanaście lat, więc nie wiadomo co sie w międzyczasie z nimi działo.

 

Mario: :twisted2: Ale wtedy i tak będziesz miał takie światła jak moje :twisted2: :dance: :mrgreen: (ale ja jestem złośliwy :duh: :mrgreen: :twisted: )

$M$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.