Skocz do zawartości

Dynamic Xenon Bmw, problem.


Capone_2005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z lewym reflektorem xenonowym zauważyłem ostatnio , że nie skręca, prawy kręci. Komp. wyrzucił błąd czujnika poziomującego xenony o ile się nie myle to ten który jest na tylnim lewym wachaczu, czy może to także powodować usterke skrętu w lewej lampie? Dodam, że samopoziomowanie przy odpalaniu jest ale nierówne, niejednocześnie, najpierw jedna lampa potem druga, proszę o podpowiedż w tym temacie. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Nie chcialbym sklamac ale z tego co pamoetam modul skretu jest rozdzielny z poziomowaniem

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też poziomuje raz jedna lampa szybciej druga ciut wolniej. Olać. Może trzeba by na nowo skalibrować.

 

Druga sprawa xenon skrętny nie działa Ci dlatego, że masz walnięty moduł skrętu (poszukaj sobie moich archiwalnych wypowiedzi sprzed 2 lat ;) ). Do wymiany moduł + programowanie.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, zauważyłem że xenon skręca w prawo razem z lewym reflektorem, potem wraca i środkuje ale nie skręca w lewo czy to normalne???

Zauważyłeś to na postoju? Bo jak tak to wtedy ksenony skręcają tylko w lewo, a w prawo nie skręcają żeby nie oślepiać innych z przeciwka..opisane w instrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak: siedząc za kierownicą na postoju xenony skręcają w prawo, a nie ja Ty napisałeś że w lewo, żle się zrozumieliśmy czy moje lampy fiksują?

sorki taka mała gafa :D Tak tak na postoju siedząc za kierownicą skręcają tylko w prawo

Edytowane przez alvarokr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
U mnie też poziomuje raz jedna lampa szybciej druga ciut wolniej. Olać. Może trzeba by na nowo skalibrować.

Pzdr.

 

Kolego EXITE mam tak samo z poziomowaniem..prawa poziomuje się z delikatnym opóźnieniem. Rozwiązałeś jakoś ten objaw poprzez kalibrację? Jest taka opcja w INPA lub DIS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.