Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ten 325i z gdanska z tymi pakietami zalatuje juz dosc mocno wiejskim tjuningiem :norty:

(...), ale o gustach sie nie dyskutuje :)

 

spoko mnie to gila szkoda tylko czasu inzynierow z AC Schnitzer pocą się meczą,wymyslają :wink: a klient ze to wiejski tuning

 

http://www.ac-schnitzer.de/bmw-automobile/produkte-modelle/3er/e90-limousine-seit-2005/allgemeine-info/

 

:!:

 

To że się pocą nie znaczy że im wychodzi.

Jest klient , jest buractwo, jest kasa. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przykro mi to stwierdzić, ale skoro po 1 chcesz zagazować e90 330i, tak dobry silnik, który tak pięknie chodzi. Po drugie nigdy nie miałeś BMW. To chyba znaczy, że lepiej może kup sobie Octavie:-)

 

Tej dzieki.... :roll: potraktowales mnie jak.... Moze nie jestem jakos zaawansowany stazem na forum, ale szacunek jakis sie chyba nalezy :?

Z takimi stereotypami to powodzenia w zyciu.... :mrgreen:

Tak poza tym to jakbys umial czytac ze zrozumieniem, to moze wywnioskowalbys, ze juz posiadam O2 FL - ba nowke sztuke :lol: i moze dlatego, ze chce ja zagazowac moge pozwolic sobie na e90 330i, a nowa skode zostawic Zonie :wink: :lol:

... Tak skode tez mam w gazie :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jaki jest, ja bym go nie zalożył nawet jakby dokładali paczkę z milionem eurasów do tego.

 

Domyślam się, że codziennie trzymasz w ręku milion euro i takie pieniądze nie robią na Tobie żadnego wrażenia, w końcu milion w tą lub w tamtą to bez różnicy :mrgreen:

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jaki jest, ja bym go nie zalożył nawet jakby dokładali paczkę z milionem eurasów do tego.

 

Domyślam się, że codziennie trzymasz w ręku milion euro i takie pieniądze nie robią na Tobie żadnego wrażenia, w końcu milion w tą lub w tamtą to bez różnicy :mrgreen:

 

Wiesz, to byla aluzja do tego, ze nawet jak mi za to kupe kasy zaplaca, to do pewnevo poziomu sie nie znize :)

 

O kasie dzentelmeni nie rozmawiaja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jaki jest, ja bym go nie zalożył nawet jakby dokładali paczkę z milionem eurasów do tego.

nie wszystkich stać na taki pakiet bo kosztuje ponad 2,5 tys euro tak wiec bez obawy dużo tego nie będzie straszyć na ulicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Przykro mi to stwierdzić, ale skoro po 1 chcesz zagazować e90 330i, tak dobry silnik, który tak pięknie chodzi. Po drugie nigdy nie miałeś BMW. To chyba znaczy, że lepiej może kup sobie Octavie:-)

 

Tej dzieki.... :roll: potraktowales mnie jak.... Moze nie jestem jakos zaawansowany stazem na forum, ale szacunek jakis sie chyba nalezy :?

Z takimi stereotypami to powodzenia w zyciu.... :mrgreen:

Tak poza tym to jakbys umial czytac ze zrozumieniem, to moze wywnioskowalbys, ze juz posiadam O2 FL - ba nowke sztuke :lol: i moze dlatego, ze chce ja zagazowac moge pozwolic sobie na e90 330i, a nowa skode zostawic Zonie :wink: :lol:

... Tak skode tez mam w gazie :norty:

 

 

Współczuję i nie zazdroszcze. Nadal podtrzymuje swoje zdanie i nie widze w nim zadnego braku szacunku. Brak szacunku natomiast objawia sie checia zagazowania jednej z ostatnich zajebistych wolnossacych benzynek. Brak szacunku do motoryzacji:-)

Skoro stac Cie na auto, to powinno stac na benzyne. Zwlaszcza, ze one wcale duzo nie pala. A bez gazu, bedzie sie lepiej sprawowalo i nie bedziesz robil wioski.

Pzdr

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.