Skocz do zawartości

e36/e39


pawi12

Rekomendowane odpowiedzi

witam musze wrzucic swoje 5 groszy na temat tego co czytam jak go straszycie kosztami eksploatacji.nie oszukujmy sie wiekszosc z nas posiadaczy drogiego w utrzymaniu bmw nie przelewa sie forsa wiadrami.kazdy kupuje na to co go stac e36 tez nie jest tanie w utrzymaniu jak zacznie sie sypac wszystko fakt e39 3 razy drozsze w serwisie.załoze sie o swoją e39 ze conajmniej połowa forumowiczów serwisuje swoje bmw drutując co sie da bo nie ma kasy na naprawe. kazdy daje jakos rade i sie cieszy z tego co ma a wiadomo trzeba sie cieszyc z tego co sie ma:) wracając do mojej mysli to tez bym nie kupił na kredyt nawet zadnego auta chyba ze bym musiał aby miec czym jechac do pracy...... ale skoro chce chłopak kupic niech kupi nie bierze 100tys kredytu na e60 tylko pisał ze mu brakuje 3 tys niech sobie kupi, pojeździ doswiadczy nacieszy sie:) cos pominołem czy nie? powtarzam ze połowa forumowiczów nie ma grubego portfela i sobie radzi i napewno wielu by sie znalazło co na kredyt kupiło swoje wymarzone bmw.zakładając ze powinnismy kupowac bmw kiedy nas stac naprawde to 70% ludzi z forum by musiała sprzedac swoje auto. tylko nie skatujcie mnie za ten post tylko pomyslcie chwile a przyznacie ze mam racje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jest sporo racji w tym co piszesz ale fajnie zeby kolega wiedzial w co sie pakuje. szczegolnie ze skoro na auto nie ma to na utrzymanie pewnie jeszcze mniej.

no wiadomo ze skoro na auto sie nie ma to tymbardziej na serwis.wiadomo ze na niektóre auta sie pracuje i kazdy grosz sie wpompuje w auto.ale niektuzi tak robią i juz.mi by sie to nie kalkulowało sam swoje bmw kupiłem ale wcale nie chciałem bmw tak wyszło.....nie załuje bo jest sprawne i słuzy mi.ale wiem ze w przyszłosci bede musiał włozyc w nie grubsze siano co mi sie nie kalkuluje.czesci drogie. trzeba sie z tym liczyc .zawsze jexdziłem autami grupy wag i np.jeździłem rok robiąc 50tys km wymieniając tylko czesci eksploatacyjne zero awarii i czesci tanie.bmw tez moze byc bez awaryjne ale czesci eksploatacyjne są 3 razy drozsze a jak cos padnie to koszt naprawy sprawic ze nam sie odechce bmw.mozna by wałkowac ten temat długo ale nie ma sensu.ale dobrze radzicie chłopakowi lepiej niech zostanie przy e36 i dozbiera a zanim nazbiera moze zmieni zdanie i kupi cos innego niz bmw i bedzie zadowolony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.