Skocz do zawartości

e36/e39


pawi12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

próbuj 3500zl dopłaty. Ta wgniotka i radio nie fabryczne obniżają automatycznie cenę. Dla pewności wrzuć zdjęcia swojej w środku. Ciekawe czy w ogóle by się zamienił. Pierwsze czy by chciał się przesiąść z 5 na 3, a drugie 7 lat różnicy. Chyba, że pójdzie banalnie łatwo to coś z tą 5 nie tak. Znam takich kolesi (promocja, starsza osoba jeździła bądź kobieta itd.) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę opis taki, że wymienie na tańsze itd a auto już samo w sobie nie jest drogie to wiem, że jak coś się z takim autem u właściciela by działo to nic z tym nie robi póki jedzie a jak się sypnie to naprawia auto na najgorszych częściach byle by jechało.

Warto jest wydać 8 tys przy kupnie a 11 przy zamianie za to auto i potem dać 900zł na lakiernika potem coś czuje ze min 2tys na doprowadzenie tego auta do stanu jakieś tam używalności?

Jeszcze widać brak zaślepki chyba do holowania z przodu. Pewnie często trzeba było ściągać :D lampy chińskie. a z tyłu siedzenia są tak ugniecione jak by auto służyło za taxi. Ale nic nie przebije trzymające się nerki na opaski zaciskowe. Jeszcze kierowca może zamienić na bĘzyne z gazem :mrgreen:

 

Za 13-14tys kupisz fajną e39 z początku produkcji,

Ja swoją szukałem pół roku dopiero znalazłem.

Edytowane przez danielxc717
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bo ja , do niego pisałem o zamiane i on mnie się spytał o oferte ile daje

to mówisz 3500zł spróbuje

 

Próbuj, ale jak za łatwo pójdzie to nie wymieniaj. Możesz jeszcze spróbować starego numeru, że jak się zgodzi na 3500zl to powiedz, że dajesz 3000zl bez oglądania auta :D Ja raz tak zrobiłem i braciak jako drugi kupiec pojechał zobaczyć auto i okazało się, że szrot w mechanice itd. a na moją propozycję się zgodził. UWAŻAJ :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taka przerwa powinna być między zderzakiem (zdjęcie z kołem), u mnie takiej nie ma, na rączce od kierowcy jest bodajże wgniotka i chyba z tyłu nie ma uchwytów na napoje pod nawiewami (chyba, że tak światło padło). Jak coś to pisz bo jestem ciekawy co z tego wyjdzie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem takie coś do niego dzięki wam kawałek zmyśliłem:

co byś chciał 8tyś dopłaty?

lampy z przodu jakieś chinole, a z tyłu siedzenia są tak ugniecione jak by auto służyło za taxi,nerki na opaski zaciskowe, brak zaślepki chyba do holowania z przodu,nie wiem czy taka przerwa powinna być między zderzakiem (zdjęcie z kołem),ta wgniotka i radio nie fabryczne obniżają automatycznie cenę,z kolegami rozmawiam co mają te modele to te aoto jest warte jest 6000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze tego tdsa opłaca sie kupic za te 7800 ale nie zamieniac i tyle dopłacac nie dziwie sie jemu ze niechce dopłaty 3500 bo to troche za mało.ta e39 to zbierana polska. kierownica radnio lampy nerki moze nie orginalne z allegro pewnei bita przodem była i poducy wywaliło stąd ta kierownica z wersji po lifcie.ale niech była bita wiekszosc była bita.ale skoro chce zamienic na tansze to pewnie go nie stac na utrzymanie tak bywa.i pewnie wymaga wkładu ten samochód
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wam wszystkim najwyżej sprzedam moje bmw wezmę pożyczkę i kupie wymarzone e36 tylko benzynke

Jeśli chcesz brać pożyczkę na to auto to daruj sobie e39. Nie mówie to dla złośliwości, ale dla dobra Twojego i auta. Ja kupiłem swoją w bdb stanie.

Kilka rzeczy wymieniłem.

olej 380zł

termostat z obudową 170zł

Świece i fajki coś koło 350zł

teraz po pół roku amorki to 1200zł

I to tak niedużo bo wszystko to elementy eksploatacyjne. Zobacz jakie są ceny części nie zamienników. Zamienniki są marnej jakości do e39 które szybko padają. I potem auto wygląda jak z tamtej aukcji i zapewne jak wygląda tak jeździ.

za 8tys nie znajdziesz zadbanego egzemplarza. Za 10 było by bardzo ciężko od 12 można już zaczynać czegoś z początku produkcji szukać. Ale cierpliwie i bez napalania się. Ja obejrzałem grubo ponad kilkanaście bmw e39 zanim kupiłem swoją i trafiłem na zadbaną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytajcie to odpisał:

człowieku gratulacje kolegom za 6 tyś kupie od kolegów twoich takie . a niby twoje warte 4 tyś niedawno takie z gazem za 2300 sprzedałem. lampy orginalne bmw nie chinole jestem jego 3 właścicielem od nowości w polsce od 2009 roku jest.nerki na opaski bo już raz mi je ukradli.zaślepka jest do zderzaka,radio mam orginalne do niego . i powiem tak koledzy chyba troszkie pomażyli z tą cena bo w ogłoszeniach nie dostaniesz takiej jak moja z takim wyposażeniem za 11tyś a dzwi mam do niej tylko że inny kolor całe zrobienie mi tego wycenili mi na 400zł. ale myślę że w twoim aucie szczeliny nie tylko na zderzaku są . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5tys za tamtą e39???????? W życiu. Pojeździł byś pewnie ok. miecha, a później płacz bo tamto trzeba wymienić itd. Widać, że to burak który chce się pozbyć auta. Pierwszy raz widzę w życiu, żeby nerki były na strapsy :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz to już po odpowiedzi tego właściciela e39 wiadomno co i jak. Ta nerki ukradli, pewnie jeszcze inne organy ukradli hehe :P Edytowane przez krys32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.