Skocz do zawartości

Zakup uzywanego BMW u Dilera BMW w Polsce-warto przeplacac?


Lookita

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie:

chcialbym kupic serie 3,obecnie,najlatwiej mi ogladac auta z oferty Dilerow BMW Polska,na ich stronie internetowej.

Zadam trywialne pytanie-o ile drozsze moga byc ich oferty samochodowe,w porownaniu z normalnym rynkiem sprzedazy?

Czy warto przeplacac za ich programy gwarancyjno-serwisowe?

Akurat mnie interesuje seria 3 , roczniki 2005-2007,przedzial cenowy 45-55 000 pln.

Auto do uzytku rodzinnego,z rocznymi przebiegami ok.10 000 km,ale zadbane i z moca powyzej 140 KM.

Ktos ma dosiwadczenie z zakupem uzywanych aut w ich sieci?

Dziekuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem kiedyś E61 i cieżko było znaleźć cokolwiek żeby miał ok 100tyś.km przejechane i 3-4 lata ,wszystkie Niemieckie to flotówki może dlatego że kombi i miały nalatane 160-200 tys.km , w sumie dołożyłem ok.5 tyś zł i wziąłem auto z przebiegiem 115tyś.km od krakowskiego dealera Bmw które klient zostawił w rozliczeniu za F11.Nie żałuje...uważam ze warto kupić tzw Polskie auto troszke drożej.

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

chcialbym kupic serie 3,obecnie,najlatwiej mi ogladac auta z oferty Dilerow BMW Polska,na ich stronie internetowej.

Zadam trywialne pytanie-o ile drozsze moga byc ich oferty samochodowe,w porownaniu z normalnym rynkiem sprzedazy?

Czy warto przeplacac za ich programy gwarancyjno-serwisowe?

Akurat mnie interesuje seria 3 , roczniki 2005-2007,przedzial cenowy 45-55 000 pln.

Auto do uzytku rodzinnego,z rocznymi przebiegami ok.10 000 km,ale zadbane i z moca powyzej 140 KM.

Ktos ma dosiwadczenie z zakupem uzywanych aut w ich sieci?

Dziekuje za odpowiedzi.

 

w tym budżecie zapomnij o kupowaniu takiego auta używanego u dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam pytanie:

chcialbym kupic serie 3,obecnie,najlatwiej mi ogladac auta z oferty Dilerow BMW Polska,na ich stronie internetowej.

Zadam trywialne pytanie-o ile drozsze moga byc ich oferty samochodowe,w porownaniu z normalnym rynkiem sprzedazy?

Czy warto przeplacac za ich programy gwarancyjno-serwisowe?

Akurat mnie interesuje seria 3 , roczniki 2005-2007,przedzial cenowy 45-55 000 pln.

Auto do uzytku rodzinnego,z rocznymi przebiegami ok.10 000 km,ale zadbane i z moca powyzej 140 KM.

Ktos ma dosiwadczenie z zakupem uzywanych aut w ich sieci?

Dziekuje za odpowiedzi.

 

Popatrz ile takie auta kosztują w Niemczech u normalnych sprzedawców potem dodaj akcyzę i z 2500 zł na dodatkowe koszty związane z przywiezieniem tego i formalnościami a potem porównaj z cenami u dealerów w Polsce. Sam będziesz wiedział czy się opłaca czy nie. W polskich ogłoszeniach 80% aut ma zaniżone ceny bo to albo złomy kiepsko naprawione po dużych wypadkach albo cofane przebiegi albo przekręty z VATem lub akcyzą albo inne historie.

 

Niestety jak ktoś nie ma zaufanej firmy lub osoby, która mu sprowadzi lub sprzeda solidne auto to nie ma wiele możliwości żeby nie zostać wydymanym, taki kraj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno u Dilera nie daje żadnej gwarancji znajomy w zeszłym roku sprzedał auto przez serwis z czego nigdy go tam nie serwisował odpalił Dilerowi działke (2-3tyś)za sprzedaż i auto poszło od ręki z cofniętym licznikiem i kiepską historią.Ale cóż taki kraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno u Dilera nie daje żadnej gwarancji znajomy w zeszłym roku sprzedał auto przez serwis z czego nigdy go tam nie serwisował odpalił Dilerowi działke (2-3tyś)za sprzedaż i auto poszło od ręki z cofniętym licznikiem i kiepską historią.Ale cóż taki kraj.

Dilerzy maja rozne samochody. Historia przedpotopowa, sprzed 15-tu ponad lat, ale bylem napalony na E36 i pracownik salonu serdecznie mi obrzydzil stojace tam trojki - historia nieznana, slady napraw blacharskich, itp... Wyjechalem piekna E34, udokumentowana, z assistace, gwarancjami i innymi pierdolami :mrgreen:

Moze stalo sie tak, bo serwisowalem u nich poprzednie E30 :?:

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co piszecie,to przypisalbym zwyklym komisom,z w miare dobra opinia.Jednak,naprawde nie nalezy ufac dilerom BMW w Polsce?Mysle,ze az tak by nie ''dymali bez gumki'' klientow.Rozumiem,ze gdzies tak,ale nie wszyscy,a zwlaszcza w tej marce.Jestem moze i naiwny,ale w takim razie,skad mam sciagnac porzadne BMW,jesli nie mam znajomego,a diler warszawski to potencjalny kanciarz?To oczywiscie pisze lekko poirytowany,gdyz nie mialem bezposredniego kontaktu z nimi,wiec nie bede obrazac,ale widze,ze nie ufacie im rowno.

Patrzac usilnie na oferty dilerskie,zauwazylem,ze np. Bawaria Motors Janki,w swej przegladarce,daje od razu poglad,ktore auto mialo jakas naprawe powypadkowa,mniejsza ,czy wieksza.Natomiast Fus i reszta,tego nie podaja.

Zauwazylem -wyczytalem to takze przypadkowo z jednej wypowiedzi forumowicza,ktorego interesowala ,nadal stojaca u nich 330i,ze wlasnie ta byla od tylu walnieta i naprawiona w aso.Byl u nich w salonie i ogladal dokumentacje z tejze naprawy.

Nie wiem,ale....az tak zle ,chyba w sieci dilerskiej BMWu,nie moze byc,no Panowie ;-)

Czy zatem,jak juz,skupic sie na autach z salonow polskich,a nie na z ich matczynej sieci niemieckiej?Mam nadzieje,ze za kilka miesiecy mnie bedzie wreszcie ten dylemat czekac,poki co,zdobywam teoretyczna wiedze,ktora czasami jest bezcenna.Wybaczcie,ale...jakos nie do konca uwierze,ze bmki u dilerow naszych sa nie warte uwagi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam pytanie:

chcialbym kupic serie 3,obecnie,najlatwiej mi ogladac auta z oferty Dilerow BMW Polska,na ich stronie internetowej.

Zadam trywialne pytanie-o ile drozsze moga byc ich oferty samochodowe,w porownaniu z normalnym rynkiem sprzedazy?

Czy warto przeplacac za ich programy gwarancyjno-serwisowe?

Akurat mnie interesuje seria 3 , roczniki 2005-2007,przedzial cenowy 45-55 000 pln.

Auto do uzytku rodzinnego,z rocznymi przebiegami ok.10 000 km,ale zadbane i z moca powyzej 140 KM.

Ktos ma dosiwadczenie z zakupem uzywanych aut w ich sieci?

Dziekuje za odpowiedzi.

 

 

mam kolege w bmw. znalazł mi auto od ich klienta ale poza moim budżetem. mogę dać ci namiar (katowice

auto to 320d 163KM, 10.06r sedan, ksenon, sportowy fotel, szyberdach cena 56 000 ale nie wiem jaka jest ostateczna.

fajny kolor - monacoblau

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nasze państwo nie ściga z urzędu takich przekrętów, to chęć łatwego zarobku sięga coraz wyżej, nawet do instytucji które z samej nazwy, powinny mieć czyste ręce. Przecież to to samo co ściąganie różnego rodzaju śmieci i odpadów, zakopywanie ich. To jest tylko wyłącznie wina naszych władz, już nawet nie tych co ściągają takie badziewie, bo jest na to ciche przyzwolenie i oni po prostu to wykorzystują. To smutne, że Polska to kloaka całej Europy. Ja się nie dziwię, że niektórzy na świecie nie wiedza gdzie leży Polska,ponieważ leży pod górą śmieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz przepłacić to sprowadz sobie auto samemu z niemiec z realnym przebiegiem.Ja zawsze sprowadzam osobiście i mam pewność ze auto jezdziło po drogach a nie dziurach i paliwie z naszych stacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz przepłacić to sprowadz sobie auto samemu z niemiec z realnym przebiegiem.Ja zawsze sprowadzam osobiście i mam pewność ze auto jezdziło po drogach a nie dziurach i paliwie z naszych stacji.

Ogólnie w pełni się zgadzam z jednym zastrzeżeniem. Co to znaczy przepłacać. W stosunku do czego?? Do tego badziewia co jest w dużej części oferowane w Polsce??

Auto jest warte tyle ile zapłaci kupujący. A ceny oferowanych na allegro itp "samochodów" w dużej części niskie albo bardzo niskie i tak są zbyt wysokie patrząc na te samochody.

Niestety wyznacznikiem ceny powinny być oferty aut np. z DE. W Polsce takie auto zawsze musi być droższe (dolicz koszty sprowadzenia, opłaty i zysk sprzedającego).

A jak ktoś chce kupić dobre i tanie to musi kupic dwa, jedno będzie dobre a drugie tanie :mrgreen:

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wydaje mi się że określenie "przepłacać" było w tym zdaniu troszkę niefortunnie zastosowane i kolega miał na myśli to samo co Ty, czyli zapłacić więcej niż w Polsce ale za dobre auto a nie badziew. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2:

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.