Skocz do zawartości

E90 a E91 w którym jest więcej miejsca z tyłu?


mar0100

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zarejestrowani
Ja jechalem w 5 osob na wesele do frankfurtu u osoby 188 i 191 z przodu ickobietki 3 z tylu plus bagaze tak upchane ze zaslanialy mi lusterko wsteczne ale nie bylo tragedii

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechalem w 5 osob na wesele do frankfurtu u osoby 188 i 191 z przodu ickobietki 3 z tylu plus bagaze tak upchane ze zaslanialy mi lusterko wsteczne ale nie bylo tragedii

To pewnie dlatego, że po niemieckiej autostradzie się płynie, a poza tym kobietki nie narzekają.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego fakt octavia jest większa, ale nie przesadzaj, że się we 2 osoby w e90 nie możesz zmieścic, kiedyś się jeździło Cinqecento, Fiatami Uno, już o maluchu nie wspomnę i jakoś się dawało radę, ale mimo wszystko uważam, że bmw jest stosunkowo małe i 5 osoba na środku ma poprostu " przerypane " w dalszą podróż.

 

pzdr

 

 

Pewnie, że tak ale wraz z upływającym nieustannie czasem zwiększają się także nasze potrzeby. Jak byłem mały podróżowaliśmy maluchem po europie z całą rodziną i też było ok. Ale teraz.. czasy się zmieniają :) także nie ma co wracać do tego co było kiedyś. Dla mnie wyjazd z rodziną jest istnym dramatem jeśli chodzi o pakowanie... wózek, kojec, zabawki, pampersy, jedzenie itd... Właściwie większość przestrzeni bagażowej to akcesoria małego :), jak człowiek podróżował sam jak kawaler to luz :8) :wink:. O 5 osób nie ma co nawet mówić... 4 jak już to max.

 

Z resztą.... co mnie to :D ja z tyłu nie siedzę ;P Wy chyba też? Więc? Wygodnie Wam? Wygodnie :mrgreen: :8)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł super temat :cool2:

 

Można się pośmiać , że mimo "niewielkich niedomagań " wszystkim te auta pasują . :D

Tak to jest ,że jak coś jest bardszo dobrze zrobione i ma wygląd oraz prestiż to można mu wiele wybaczyć .

Podobnie jest z kobietami - wredna ale ciało jak u modelki :norty:

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu topica....

Miałem 3 lata cupetę, teraz mam turinga (krata :evil: ) i wydaje mi się, że wygodniej było mi w coupe. Myślę, że to kwestia wyprofilowania foteli z tyłu. Mimo 198 cm wzrostu nie brakowało też miejsca nad głową. Najmniej jest między kanapą i siedzeniami. Cztery dorosłe osoby w coupecie podróżują wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.