Skocz do zawartości

SPRZEDAM BMW E90 POLSKI SALON 2008R 318D PO TUNINGU od fana


Rekomendowane odpowiedzi

Auto posiadam od nowości. Pierwsza rejestracja miała miejsce w marcu roku 2009. Samochód jest w 100% bezwypadkowym. Regularne serwisowanie w ASO BMW (wykupiony pakiet darmowych przeglądów, przez 5 lat od pierwszej rej. do 100.000km przebiegu). Auto zostało poddane modyfikacji mocy w profesjonalnym warsztacie. Jego moc nominalna/seryjna była poziomu 143KM (301NM). Aktualnie wykazano 175KM (382NM). Samochód jest dużo dynamiczniejszy niż seryjna 320d, gdyż ma ona 350NM. Prezentowane auto rozpędza się do 100km/h w 7,5s (przy średnim spalaniu 5,5L/100km).

 

Wyposażenie tego egzemplarza:

 

- Reflektory typu Bi-Xenon

 

-Alufelgi (oryginalne BMW) 17-calowe z oponami zimowymi

 

Good Year (run-flat)

 

Możliwość przejechania 100km po uszkodzeniu opony.

 

- Zestaw wewnętrzny M-Pakiet

 

- Skórzana tapicerka koloru beżowego (Dakota)

 

- Zestaw nawigacji sat. Proffessional z dużym wyświetlaczem. Najnowsze mapy Polski 2011

 

Menu nawigacji w języku polskim.

 

- Czujnik ciśnienia w oponach

 

- Zestaw audio o wartości 4.000zł

 

- Odpalanie Start/Stop

 

- Czujnik deszczu

 

- Kontrola trakcji DTC

 

- Komplet kluczy

 

- Czujnik zmierzchu

 

- Obudowy luster z autentycznego karbonu

 

- i wiele innych...

 

Sprzedawany pojazd jest w stanie idealnym, wszystkie szyby są oryginalne. Wyjątkowo zadbany, zawsze myty na myjniach ręcznych.

 

Silnik pracuje z wielką kulturą i niezawodnością. Jestem pewien, że konkretna osoba poszukująca auta z udokumentowanym przebiegiem, w idealnym stanie (różni się od nowego tylko ceną) - nie przejdzie obojętnie.

 

Więcej informacji udzielam pod nr tel. 794-328-271. Istnieje możliwość umówienia się w serwisie ASO BMW, celem sprawdzenia auta.

podaje link do mojej aukcji ze zdjeciami:

http://allegro.pl/bmw-e90-polski-salon- ... 54459.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasny srodek jak dla mnie spoko ale za silnilk 1.8 dac tyle kasy ? albo sprzedajacy jest zdrowo [bAD].y jesli mysli ze za tyle sprzeda albo nie wiem ale za ten motor to nie wiem czy ktos da 60 kola

jak kolego drogi polujesz na zlomy to takie samochody mozna kupowac za 60 tys zl z bardzo przekreconymi licznikami i rama.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasny srodek jak dla mnie spoko ale za silnilk 1.8 dac tyle kasy ? albo sprzedajacy jest zdrowo [bAD].y jesli mysli ze za tyle sprzeda albo nie wiem ale za ten motor to nie wiem czy ktos da 60 kola

 

Sa i tacy co e46 cenią za 40k PLN. Prawo rynku, jesli znajdzie sie kupujacy to cena moze byc wysoka. Jak nie ma chętnych, to po czasie sprzedający powinien opuścić. Osobiscie nie dal bym 60k za ten model, ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E46 330i 2003/4 jak ma bogate wyposazenie, niski przebieg i jest bezwypadkowe to moze stać 40k i to jest odpowiednia cena.

 

Natomiast ten model ma juz praktycznie 4 lata, wiec oczywiscie, ze cena przesadzona jak piszecie jak na 318d, ale zawsze oglaszajac samochód na początku startuje sie od kwot wysokich i chyba prawie kazdy tak robi. Jak sie komuś nie spieszy to moze próbować a rynek zwerufikuje temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra a ja zapytam - skoro auto po lifcie to dlaczego ma te wstrętne lanosowe lampy z tyłu jak mój?? :mad2: - one jakimś odrębnym liftem były zmienione?? czy trzeba bylo dopłacić??

to jest nowa jednostka comon rail po liftingu,ktora ma mniejsze spalanie,cichsza prace silnika,i wiekrzą moc(bardziej kulturalna praca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.