Skocz do zawartości

BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690


Rekomendowane odpowiedzi

Heheh dobre to się uśmiałem czytając te wywody pseudo biznesmena a najbardziej rozwalił mnie tekst o E34, fajnie że Masz pasje myślę że większość ludzi je ma tylko nie każdy jest tak jak Ty kłamliwą mendą.

Fajnie że masz X5 ale powiem Ci że mam wózek widłowy więcej warty a nie obnoszę się z tym, co do E34 to wolałbym takowe bezwypadkowe niż ten Twój biały ulep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Witam drodzy miłosnicy BMW X5 M !!! VIN:5uxfe8c54al311690

Ja jestem włascicielem tego cacka które wam spędza sen z powiek ,przybliże Wam historie tego auta wyjasnie wszystko jak było,bez bicia żeby kazdy juz wiedział co i jak !!

auto ukradłem 1 miesiac temu Helmutowi trzy ulice dalej,miejscowy kowal skuł mi numery, a miejscowy głupek wypisał na kolanie akt własnosci a ja poszedłem do urzedu i go zarejestrowałem,działamy wspólnie i w porozumieniu, i takim sposobem sobie jężdzę BMW X5 M 355koni,postawcie nowe posty może któs sie dopatrzy innego odciena lakieru ,może skóry będą trochę jasniejsze chętnie posłucham nowych teori spiskowych, na zdjeciach jest numer rejestracyjny jak któs ma watpliwosci to jest numer zaufania Policji, moze zadzwonic i podzielic sie swoimi spostrzeżeniami,albo dac temat do telewizji bedzie ciekawie........

znajdzie sie odwazny??? ja sie Tu podpisuje swoim nazwiskiem .........

auta BMW sprowadzam i remontuje juz z 20 lat ,wiem gdzie ma byc kazda srubka,kazdy plastik w aucie, szczeliny ustawiam suwniarką!!, potrafi ktoś z Was ustawic szczeliny w aucie ,drzwi błotniki,lampy? trzeba miec lata praktyki [bAD]!!!! żeby robic takie rzeczy!!!auto remontowałem 7 miesiecy( w marcu przypłyneło a w pazdzierniku zostało zarejestrowane!! w ASO BMW wydałem na czesci i serwis kilkadziesiat tysiecy zł i mam na to rachunki!!!!! Niech zadzwoni jeden debil albo drugi do ASO BMW Zielona Góra i zapyta szefa Serwisu

o auta które są z mojej ręki o opinie a potem niech napisze tutaj na forum i niech przeprosi ...znajdzie sie taki????????

Piszecie to z zazdrosci ,że któs ma pasję i się realizuje, że mozna porzadnie zrobic i bezpiecznie jezdzic,a Ty jezdzisz pewnie E34 albo ''rekinem" gdzie progi gniją i zalepiasz szpachlem do kolejnego przeglądu,[bAD] są warte te wasze opinie,zajmijcie się chłopcy lepiej nauką w szkole,to może cos wniesiecie ciekawego do społeczenstwa

Pozdrawiam

Waldemar Blicharz

nie nazywaj tego ulepa cackiem a szczeliny jak chcesz to moge Ci w pół dnia poustawiac drzwi lampy błotniki maska i podejrzewam ze nie jest to zadne halo no ale jak się cwiartki i dach wymienia to pózniej się okazuje ze trzeba rzezbic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Szanowny Panie wlascicielu cacka, ktore mialo nr VIN 5uxfe8c54al311690

 

Mam tylko jedno pytanie - czy wyremontowane cacko ma system Adaptive Drive tak jak cacko sprzed remontu?

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nicku własciciela cacka wstawcie miedzy L a D litere W i już wiadomo co robić jak sie pojedzie na ogledziny pojazdu od tego pana :mad2:

mysle że to cos już w polsce jest "spalone"

jak ktoś to kupi to zamiast mózgu ma ......sami wiecie :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nawet nie przywitał się w odpowiednim dziale ... :|

moze zrobił to 2007 r bo wtedy się zarejestrował na forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typowy handlarzyk (czyt. małpa), nie wiem na czym polega ta jego "pasja" i realizowanie sie, chyba że na robieniu ludzi w ch.....

na pewno teskni za czasami bez internetu, bo widać że coraz trudniej im ukryć włki na autach.

 

Będzie musiał zostać hakerem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, a tak na serio - to sądzicie, że ktoś jednak tego auta nie kupi? Znajdzie się przecież łowca okazji, prawdziwy lis ogłoszeń drobnych, miszcz wyszukiwania igiełek i pobierze te autko i będzie na imieninach u cioci Halyny brylował, kąpał się w pełnych zazdrości spojrzeniach innych wujków jeżdżących Passtuachami B5. Tu na forum jest raptem kilkaset może aktywnie czytających temat userów. No może jeszcze tysiąc-dwa tysiące gości. A reszta? W Polsce jest 38 mln luda. Się znajdzie kupiec - NIESTETY!!! :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholewcia, co za tupet...

Co za gość... Ja chromolę...

Nie wiem w sumie teraz co mam sobie myśleć o tym gościu.

Widać, że ewidentnie poleciał w bambuko - tak jak ktoś napisał - jakby nie internet to nikt tego PANA by nie namierzył.

Przecież w życiu by się nie przyznał, że coś robił z autem - po wszystkim jeszcze pewnie by śmiał się z kupującego - że frajer jest, a w ASO same niepotrafy pracuja bo wspawanego dachu nie widzieli... ha ha ha...

Edytowane przez Loona Thic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typowy handlarzyk (czyt. małpa), nie wiem na czym polega ta jego "pasja" i realizowanie sie, chyba że na robieniu ludzi w ch.....

na pewno teskni za czasami bez internetu, bo widać że coraz trudniej im ukryć włki na autach.

 

Będzie musiał zostać hakerem :mrgreen:

ciekawe jak, on dwadzieścia lat sie suwmiarką uczył posługiwać, to myslisz że ile mu zajmnie ogarnięcie klawiatury??

tam sie nie da mocniej młotkiem pier...nąć, żeby efekt końcowy był zadowalający.

Ja bym go nie posądzał o takie zdolności intelektualne po tych jego wypocinach :nienie:

swoją drogą ktoś pewnie kupi tego ulepa i bedzie zadawał szyku na mieście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drodzy miłosnicy BMW X5 M !!! VIN:5uxfe8c54al311690

Piszecie to z zazdrosci ,że któs ma pasję i się realizuje, że mozna porzadnie zrobic i bezpiecznie jezdzic,a Ty jezdzisz pewnie E34 albo ''rekinem" gdzie progi gniją i zalepiasz szpachlem do kolejnego przeglądu,[bAD] są warte te wasze opinie,zajmijcie się chłopcy lepiej nauką w szkole,to może cos wniesiecie ciekawego do społeczenstwa

 

Wypowiedział się purpurowy z dumy blacharz-waldemar, hurtowy klient szpachlówki.

 

Jeśli pasją nazywasz to co zrobiłeś, to żeś oszust notoryczny. I chyba półmózg, bo gdzieś w swoich mizernych wypocinach zatraciłeś sedno sprawy.

Ale z drugiej strony miód na me serce słyszeć, że z twej magicznej ręki wychodzą bezwypadkowe auta naszpikowane 'pasją' i 'realizacją'.

 

Śpieszmy się ze zrzutką na (wszystko zgodnie z opisem) bezwypadkowe, garażowane od marca do października, serwisowane w !!ASO!! i jedyne w swoim rodzaju auto zza oceanu, pierwszego właściciela, obdarzonego ogromnym poczuciem humoru pana waldemara, bo to przecie perełka.

 

Tymczasem dziękuję za wkład pana waldemara w społeczeństwo - jego bezwypadkowe BMW X5 M.

 

ps

Polecam czyszczenie klawiatury pod spacją (widocznie dostała się tam szpachlówka). Przy wystawianiu aukcji musiała zawieść przy wpisywaniu tytułu (..X5M), czego nie dało się dostrzec w pana wypocinach (tu już zadziałała kiedy trzeba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz wpadłem na ten temat i zbladłem.

 

2 rzeczy panu Waldemarowi trzeba przyznać.

 

1. tupet ma jak mało kto, choć (przynajmniej na forum) ze składnią języka ojczystego u niego cieniutko.

2. jeżeli naprawdę on ten samochód złożył z tego trupa to mimo wszystko ma talent. oszust i kłamca (bezwypadkowy) ale na fotkach samochód naprawdę wygląda pięknie.

 

mam nadzieję, że nikt tej potencjalnie zagrażającej życiu imitacji X5M, nie kupi a o panu Waldemarze zrobi się głośno na tyle, że bezczelne wpisanie słowa BEZWYPADKOWY spowoduje, iż więcej nikt w naszym pięknym kraju nad Wisłą nie będzie zainteresowany kupnem od niego jakiegokolwiek samochodu. pomimo 20letniej praktyki w składaniu szrotów.

mi, podobnie jak innym nasuwają się jeszcze 2 pytania:

co z tym adaptive drive? wyparowało podczas składania?

skoro Pan Waldemar jest 'dyrektorem w branży motoryzacyjnej' i od 20 lat zajmuje się tematami BMW, to chyba powinien umieć sprawdzić ile jest biegów w przekładni automatycznej? (oczywiście jeśli rozmowa przytoczona przez jednego z forumowiczów miała miejsce)

Edytowane przez furi_dp
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż - Pan Waldemar ma tupet - ale mi się wydaję że ma WYPASIONE EGO - jak poszukać u wujka googla to można znaleźć informację że np jest dyrektorem , właścicielem firmy i jak się okazuje sprowadza BMW 20 lat - także musi mieć układy i układziki i nawet nie boi sie tego pisać otwarcie.

 

Pewnie to ostatnie chwile tego forum - zaraz je zamknię .... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Waldemarze,

cale szczęście, ze lata 90 już nie wrócą.

Chyba zarobiłeś wystarczająco.

Może opamiętasz się i oddasz swój majątek osobom potrzebującym,

Domy Dziecka czekają, Osoby Niepełnosprawne czekają na rehabilitację, na którą ich nie stać.

Pamiętaj jedno, na stare lata zaczniesz żałować i wtedy nawet srebrniki Ci nie pomogą.

Edytowane przez maniek24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Teraz się śmiejecie, wejdzie ACTA, pan Waldemar uzna 7 miesięcy swojej pracy nad ulepem za DZIEŁO AUTORSKIE i będziecie płacić za pisanie o nim! :mrgreen:

 

Biada temu kto auto kupi i będzie chciał używac bez pisemnego zezwolenia twórcy :mrgreen:

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se myślę, dodatkowo, jeśli pechowo sprzeda tego sztrucla dresiarzowi albo jakiemuś narwanemu typowi co to lubi kijem dyskutować (a sami wiecie co o nas, właścicielach beemek się mówi hehe), to się może okazać, że to jednak niefajny deal. W sumie to chyba nawet lepiej, żeby zamiast skarbówki czy jakiegoś tam urzędu na łeb wsiadł mu właśnie jakiś kryminalitet, który w początkowej nieświadomości autko nabędzie. A potem się jednak zorientuje, że coś nie teges. I zechce swoje ciężko ukradzione pieniądze odebrać. Z odsetkami przecież.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.