Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
jak tak dalej pójdzie to kupię 650i...

Nie wiem czego się spodziewałeś wybierając praktycznie najtańsze egzemplarze na rynku... Jeżeli takie samo kryterium zastosujesz przy 6er też nic ciekawego nie znajdziesz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wybieranie najtańszych egzemplarzy to norma w tym dziale - dlatego tyle tu negatywnych opinii.

Nie wiem dlaczego, ale do ludzi nie dociera, że tanio rzadko znaczy dobrze...

 

335i

Twojego egz nikt nie omawia, bo to żadna okazja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mnie też to ciekawi, zawsze te najtańsze... i te zdziwienie że autko ma takie czy inne wady...

Generalnie wyjść jest kilka:

a) bardzo mocno pragniesz 335i ale masz tylko 80k i zdajesz sobie sprawę z tego co kupujesz i przymykasz na to oko

b) olewasz 335i bo stwierdzasz ze nie masz kasy na porzadny egzemplarz i kupujesz hmmm 320d?

c) po prostu chcialem aby bylo abc;p

 

@335i a jak tam Tobie idzie sprzedawanie? Do mnie dzwoniło kilka oszołomów... :) jeden oferował mi 320d + 15k... E46... :) myślałem że spadne z krzesła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak panowie-

korzystajac ze slabej zlotowki chcialem (kolejny raz) zarobic na samochodzie tzn-

kupic w PL, pojezdzic 1-2 lata i jak Euro znowu spadnie ponizej 4zl sprzedac-

zarabiajac m/wiecej 10 000zl... Zrobilem juz tak 3 lata temu.

Co do ceny- za 20-22 000 Euro kupie w DE bez strachu o wypadkowosc wiec nie oplaca mi sie kupowac za wiecej niz 90 000zl.

Nie wiedzialem natomiast ze te samochody w PL sa tak zmeczone/powypadkowe i kupienie zdrowej sztuki graniczy z cudem i trzeba zaplacic wiecej niz w DE :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak panowie-

korzystajac ze slabej zlotowki chcialem (kolejny raz) zarobic na samochodzie tzn-

kupic w PL, pojezdzic 1-2 lata i jak Euro znowu spadnie ponizej 4zl sprzedac-

zarabiajac m/wiecej 10 000zl... Zrobilem juz tak 3 lata temu.

Co do ceny- za 20-22 000 Euro kupie w DE bez strachu o wypadkowosc wiec nie oplaca mi sie kupowac za wiecej niz 90 000zl.

Nie wiedzialem natomiast ze te samochody w PL sa tak zmeczone/powypadkowe i kupienie zdrowej sztuki graniczy z cudem i trzeba zaplacic wiecej niz w DE :(

 

na 335i ciezko zarobic... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas więcej aut, to na handel jest, więc się nie dziw że tak ciężko kupić zdrową sztukę, za przyzwoite pieniądze, a jak już się trafi, to zazwyczaj jest zaklepana wcześniej.

 

Jak masz możliwości, to kupuj w DE, choć wtedy nie zarobisz jak wcześniej, coś za coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 335i ciezko zarobic... :(

Wcale nie- bo trzymaja cene.

A zarabiam na kursie Euro-Zloty,- bo Euro spadnie znowu ponizej 4zl...

 

JA bym na to nie liczył... (przynajmniej nie prędko...)

najlepiej to kupic rozbitka za grosze, tanio zrobic i sprzedac to zawsze dziala. CCC [tak juz wiem co to znaczy:D]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Forumowicz Wujekwudas ma na sprzedaż E92 335i 2006, bezwypadkowe, cos za około 85-90.

 

Ta jeszcze wygłada jako tako :

 

http://otomoto.pl/bmw-335-306-km-lopatki-100-bw-ideal-C18512367.html

Auto które wkleiłeś to zakamuflowana opcja amerykańska! Nie pytaj po czym tak twierdzę , po prosto to widzę!

 

pamiętajcie tylko że to nie moja (bo tak można wnioskować z treśći;p) ja mam euro;p od amerykanCkich z daleka...:)

a poznac mozna bo tym durnym drewnie ktore w usa z niewiadomych mi powodow robi szal;p

ale moze ktos w euro sobie takie zrobil;p

trzeba bylo by Vin rozkodowac;p

i po naklejkach na oslonach słonecznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak panowie-

korzystajac ze slabej zlotowki chcialem (kolejny raz) zarobic na samochodzie tzn-

kupic w PL, pojezdzic 1-2 lata i jak Euro znowu spadnie ponizej 4zl sprzedac-

zarabiajac m/wiecej 10 000zl... Zrobilem juz tak 3 lata temu.

Co do ceny- za 20-22 000 Euro kupie w DE bez strachu o wypadkowosc wiec nie oplaca mi sie kupowac za wiecej niz 90 000zl.

Nie wiedzialem natomiast ze te samochody w PL sa tak zmeczone/powypadkowe i kupienie zdrowej sztuki graniczy z cudem i trzeba zaplacic wiecej niz w DE :(

 

...czasy się zmieniły...przy Twoich kryteriach to bierz to co wujekwadus ma na sprzedaż ... z drugiej strony czemu nie zrobisz jak inni "niemcy" i nie kupisz 1-2 letniego rozbitka i dasz do naprawy w RP? ... auto z potwierdzonym przez ASO BMW stanem po naprawie sprzedaje się u Ciebie za 15-20% więcej niz u nas po opłatach ... znani mi blacharze/lakiernicy od ponad pół roku pracują tylko "na export"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś bardzo ładną E92 335i w Inchape BMW. Praktycznie full wypas (nawet zewnetrzny i wewnetrzny M-pakiet z tego co pamietam), salon PL, bezwypadek , 2007r za 99 tys zł. Co prawda 120 Tk przebiegu, ale cena adekwatna.

 

Trza było ją brać. Bo teraz oprócz tej Wujkawudasa to juz nie ma nic za bardzo sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Co do ceny- za 20-22 000 Euro kupie w DE bez strachu o wypadkowosc wiec nie oplaca mi sie kupowac za wiecej niz 90 000zl.

Nie wiedzialem natomiast ze te samochody w PL sa tak zmeczone/powypadkowe i kupienie zdrowej sztuki graniczy z cudem i trzeba zaplacic wiecej niz w DE :(

 

Fest pokręcona logika, Tobie się "nie opłaca", ale komuś ma się kupić bezwypadkowe, opłacić, sprowadzić i potem sprzedać niezmęczone za 90kzł. :duh:

I jeszcze zdziwiony. :lol:

 

Zdajesz sobie sprawę, że krajowy rynek 335 w porównaniu do niemieckiego to kupa śmiechu, więc skąd mają się brać te dobre auta jak po raz kolejny "sprowadzać się nie opłaca"? I jak ono ma byś tańsze po sprowadzeniu do PL i opłatach od tego w DE DO OPŁAT tego fenomenu też nie potrafię pojąć? To co sprowadzający ma na opłaty zrobić promocje?

 

Jak dojdziemy w sprzedaży NOWYCH BMW w kraju do tego w np. DE i po paru latach powstanie rynek aut używanych do podobnego tam, to i ceny może się wyrównają. Ale na to może załapie się mój roczny syn, bo ja wątpie.

Edytowane przez BaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety przy kursie 4,5 nie opłaca sie kupować w DE. To juz lepiej wziąc nową u nas z jakimś dobrym rabatem.

 

Ale juz jak było po 3,9-4,0 to mozna było cos dobrego sensownie kupić w DE. Nie mówiąc o tym jak Euro było po 3,5.

 

 

Na pewno pojawi sie troche fajnych Trójek w tym roku na sprzedaż, bo w lutym wychodzi F30. Ale bedą to pewnie w wiekszosci E90 a nie E92.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.