Skocz do zawartości

330d pytanie do posiadaczy 3 litrowego diesla o powerboxa.


Dexter87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie kupiłem bmw z 3 litrowym dieslem rok 2000 na automacie.Grzebiąc przy samochodzie znalazłem małą skrzyneczkę(powerbox) podłączoną wtyczką (chyba) do listwy wtryskowej. Sam tego bym nie kupił i nie zamontował,ale skoro już jest zastanawiam się czy go zostawić czy wywalić. Jakie są negatywne skutki używania takiego wynalazku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej na hamownie sprawdzić ile tam w ogóle masz kucy i niutonków, potem ewentualnie spróbuj go wypiąć i sprawdzić jeszcze raz i będziesz wiedział ile daje i jaka różnica. Jeśli nic z autem się nie dzieje, nie dymi za mocno i nie pali jak smok to chyba nie ma się co martwić.
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jakiej firmy jest ten box, wywaliłem go i widzę ze Beema ciszej pracuje. Praktycznie niema różnicy w mocy może jakieś minimalne są ale nie odczuwalne za bardzo. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiej firmy ten box ?

zazwyczaj taki box zwiększa JEDYNIE ciśnienie na listwie wtryskowej i nic więcej ... moc idzie do góry z racji większej dawki ale może , a raczej pojawi się dymienie , ponieważ box zazwyczaj nie zmienia ciśnienia doładowania ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to było do ułatwienia odpalania?

na allegro tego pełno sprzedają

Takie cuda to ludzie kupowali do Tdsów kolego.

 

Box był podłączony do listwy wtryskowej i tak jak pisze TC podnosił jedynie ciśnienie i spalanie, ale o dziwo nie puszczał ani dymka.

Jeśli chodzi o firmę to nic na nim nie pisze, tak już ją sprowadziłem z Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.