Skocz do zawartości

320d - Jakie radio


Zizi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy temat i proszę o wyrozumiałość.

Auto mam od paru dni..jeszcze załatwiam sprawy papierkowe..ale chciałbym zmienić odtwarzacz.

Zastanawiam się tylko czy będzie pasował, bo nie chce w ciemno kupić..odkręcić i mieć problem z podłączeniem jakiś kabli..

To zwykłe radio mp3..może pomożecie wybrać ewentualnie pod stanem technicznym..jakoś itp wiem że marny poziom bo żadne sony itp..

 

mój obecny sprzęt :

http://allegro.pl/bmw-e46-radio-nawigacja-monochromatyczna-navi-i1954743353.html

 

Z wyglądu najbardziej podoba mi się te:

http://allegro.pl/markowe-radio-samochodowe-mp3-usb-sd-panel-wy24zl-i1981878715.html

i reszta :

http://allegro.pl/radio-samochodowe-d618-usb-sd-mp3-poznan-f-v-i1967843072.html

http://allegro.pl/radio-samochodowe-overmax-mp3-usb-karta-pamieci-fv-i1971774312.html

http://allegro.pl/firmowe-radio-samochodowe-overmax-mp3-usb-sd-24mgw-i1972858683.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no wiem...też strata wymieniać navi radia..ale szlak mnie trafia bo coś nie czyta mi zmieniarka płyt..a nie idzie normalnie słuchać radia..

i dobrym rozwiązaniem byłoby coś takiego zwykłego..z usb. Podepnę tel, czy mp3 i niech leci..

Zależy mi właśnie na pytaniu czy jest jakiś problem z montażem tego..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te "MARKOWE" radia to syf

będzie kijowo wyglądało bo trzeba zamocować ramkę

i dobrego efektu z tego radia nie będziesz miał

kup może sobie transmiter FM

też mnie denerwowało to że niemam swojej ulubionej muzyki jak jeździłem autem ale kupiłem sobie trasmiter FM i jestem zadowolony koszt mały a muzyke zawsze można mieć jaką się chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj to co masz i starczy Ci na jakieś używane firmowe radio (nie będzie szałowo wyglądać ani rewelacyjnie pasować do wnętrza ale będzie przynajmniej w miarę logicznie grać) albo sprzedaj to co masz, dołóż to 100zł i kupisz oryginał BMW z CD. Te radia za <100zł z allegro to jakiś koszmar :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy do obcenego radia nie wystarczy koledze tylko MONITOR, zeby miec navi 16:9 ?

Monitor wyrwie za 800zl, bo odbiornik GPS juz ma. I chyba kable tez beda pasowac, cala wiazka...

Czy sie myle?

Ja nie wiem , nie znam się ale kolega ma tylko 100 zł na wydanie sądząc po aukcjach jakie pokazał

jak chcesz to mam lekko uszkodzone radio bmw bussines cd na sprzedanie wyswietlacz się trochę zepsuł ale chyba da rade naprawić

Ja nie próbowałem naprawiać bo dostałem drugie działające w 100%

oddam za drobne :) pW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypowiedzi, no właśnie z funduszem teraz kiepsko...jeszcze opony muszę zmienić..ech i wiecie trochę zabawy..ubezpiecznie.

Jak tam kolega pisał wyżej..do 100 zł kupie dobry transmiter jeszcze z ekranem..nie będę szpecił auta jakimś radiem..i przy okazji ma to navi swoje..tylko gdzieś płytę musiałbym wyrwać do niej ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy transmiter można trzymać w gniazdku zapalniczku w bagażniku (kombi) bedzie hulać?? jak nim sterować??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dzialac. Mozesz kupic transmiter, ktory ma czytnik kart i wtedy na karte pamieci wrzucasz muzyke. Kupic musisz taki z pilotem, zeby miec sterowanie. Za 100zl to juz masz dosc dobry transmiter.

Wlozysz do zapalniczki w bagazniku + pilot i bedzie smigac az milo. :cool2:

Exx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzaliscie takie urzadzenie?

http://www.ebay.co.uk/itm/BMW-3-5-7-Series-E46-E39-E38-iPod-iPhone-Interface-Adaptor-CTABMIPOD005-2-/250867101982?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item3a68d8311e

Podpinasz to w miejsce zmieniarki, do tego podpinasz ipoda przez wtyczke lub po prostu przez wejscie aux. Transmitery fm ok dzialaja ale czesto bywa ze nie grzesza jakoscia emitowanego sygnalu a co za tym idzie dzwieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ori CD wymontowałem i wsadziłem nowego Pioneera mp3. Wygląda to gorzej niż z ori (no i brak sterowania z kiery). Za to mam w 200% lepszą jakość dzwięku i to się liczy bo w końcu słucham muzy a nie patrzę na radio.

POZDRAWIAM MANIAKÓW BMW 🙂

Z BMW od 2004roku. Na forum od 2005r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawia sie na poczatku albo na koncu skali radia tam jest najmniej zaklocen.Tez mam transmiter ustawiony na 87.5 i jest ok chociaz w niektórych miejscach moga pojawic sie male szumy spowodowane sciaganiem jakiejs stacji i wtedy trzeba ustawic inna czestotliwosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam emulator zmieniarki xcarlink i działa ok:)podpinam pendriva pod usb i ciesze sie muzyką mp3:)udało mi sie wyrwać za 50zł,okazja...normalnie prawie 400zł,to już sporo.Ale nie chciałem zmieniac ori radia bo ładnie wyglada,po podłączenia suba basu nie brakuje.Mimo to jakość i tak jest lepsaz w innym radiach z mp3.C :mrgreen: oś za coś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam emulator zmieniarki xcarlink i działa ok:)podpinam pendriva pod usb i ciesze sie muzyką mp3:)udało mi sie wyrwać za 50zł,okazja...normalnie prawie 400zł,to już sporo.Ale nie chciałem zmieniac ori radia bo ładnie wyglada,po podłączenia suba basu nie brakuje.Mimo to jakość i tak jest lepsaz w innym radiach z mp3.C :mrgreen: oś za coś

to elegancko CI się trafiło a jak podłączyłeś suba? pod głośnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstroktor z pracy wyciągnąl mi z radia sprzed końcówki mocy wyjście na wzmacniacz i działa ok.Podłączenia pod głosnik wzmacniacza ponoć daje kiepskie rezultaty,strata na jakości i mocy. Na wyświetlaczu w radiu czasem pokazują mi sie nawet nazwy utworów:) cd-text. A czasem nie..ale od czego to zależy to ie mam pojęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś słyszałem że można pod ori radio cd z tyłu podpiąć do małej kostki mp3. Jest to możliwe?

POZDRAWIAM MANIAKÓW BMW 🙂

Z BMW od 2004roku. Na forum od 2005r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też to przerabiałem, wywaliłem org biznesa cd, wsadziłem pioniera jednokolorowego stylizowanego na nakamichi, wzmachol i suba, ale to nie to już, może gdyby ramka była z aso, z centralnie ustawionym radiem to moze.. wywaliłem co miałem i wsadziłem org radio jakie było, jakis pierdzielnik koło radia na ipoda już był, wiązka podłączona ori i kabeł, podłączyłem ipoda i jest ok, sterowanie działa z radia, a ipod leży w schowku, dźwięk ok bo na transmiterach poracha, z czasem podłącze wzmachol i gdzieś w podłogę głosnik basowy i przede wszytskim chciałbym znaleźć działającego cd professionala ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.