Skocz do zawartości

Światła (Xenon) - Po otwarciu pilotem Auta


bl120d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy, dlatego Proszę o wyrozumiałość :)

Mam pytanie czy w moim E61 2010r z xenonem mogę ustawić (włączanie się xenonu w nocy-z pilota?) gdy przełącznik świateł jest w funkcji "auto"

W navi mam funkcje dodatkowego doświetlania, ale gdy zostawię przełącznik świateł na "auto" przy otwieraniu zapalają się ringi

Jeśli jest taka możliwość to gdzie trzeba wejść i co zmienić,żeby w nocy włączały się xenony zamiast ringów?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam , co u mnie jest porobione ze mam e 90 z 2006 r. i mam aktywowane swiatła "welcome lights"i "follow me home" teoretycznie nie mozliwe a jednak , chciałem to wyłączyc ale gosciu od bmw powiedział ze nie widzi takiej opcji w kompie , pyt. jest jakis dobry magik co mi to wyłączy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Witam.Orientuje się może ktoś jaki wpis w nfrm2 E90 z 2007r bez Idrive odpowiada za funkcje w której xenony palą się z welcome light? chciałbym to wyłączyć.Obecnie jest ustawione na płynne zapalenie i gaszenie.I drugie pytanie czy da się włączyć żeby przeciwmgłowe przednie paliły się jako DRL z ringami oraz aktywować brake force display?Jeżeli tak to prosiłbym o nakierowanie jakie wpisy za to odpowiadają bo coś mi się poprzestawiało w ncsdummy i niemam obok tłumaczenia po angielsku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.