Skocz do zawartości

[e61] Dyleman z xenonami


pip33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

 

Kurcze mam dylemat!

Nie wiem czy wymienić zwykłe lampy na xenony!! Trochę mi szkoda kasy i nie wiem czy jest warte wydawać prawie 2tyś na to żeby trochę lepiej świeciły światła!!

 

Co byście zrobili??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
TROCHE lepiej??? Czy kolega kiedykolwiek jezdzil na xenonach, ze takie herezje prawisz ?

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenony to wypas i wyglad,ale ja na twojm miejscu majac auto 04 plate bym nie inwestowal w nowe lampy bo nikt zato tobie nie dopalci przy pozbywaniu sie auta.Mi tez jeden koles sie pyt w tym roku czemu nie mam xenonow a ja nato jak na lato nie bede inwestowal w auto 05 plate skoro tego nie zrobilem odrazu przy zakupie 2008roku to nie zrobie tego teraz.Jakos nie przywiazuje wagi do takich drobiazgow co nie zmienia faktu ze przy nastepnej bawarce jak to bedzie bawarka zwroce szczegolna uwage na xenony itd
The ultimate driving machine.....B.M.W///M SPORT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

 

Kurcze mam dylemat!

Nie wiem czy wymienić zwykłe lampy na xenony!! Trochę mi szkoda kasy i nie wiem czy jest warte wydawać prawie 2tyś na to żeby trochę lepiej świeciły światła!!

 

 

 

Kolego, jeśli mówisz o samych reflektorach za 2 tys. to nie koniec tematu. Sama wymiana lamp to nie wszystko. Trzeba dołożyć jeszcze kilka elementów, o których już mi się nie chce pisać, bo jak poszukasz na forum to temat był wiele razu poruszany. Na koniec dochodzi kodowanie. 2tys to dopiero początek twojej długiej drogi i nie wiadomo, z jakim efektem (czytaj kodowanie).

 

PS. Ja mam auto z 2007 i też myślałem o dołożeniu ksenonów i dałem sobie spokój. Przynajmniej na razie. Może ktoś ogarnie temat konkretnie i za rozsądne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2008 i wstawiałem xenon, głównie ze względu na świtła dzienne (ringi ). Koszt oprucz lamp to jeszcze moduł,czujniki poziomowania i spryski-z robota musisz liczyć kolejne 2tyś lekko :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Panowie ja mam wszystko:

 

1. lampy

2. przetwornice

3. moduł skrętu

4. moduł lamp dynamic (???)

5. kostki połączeniowe (ze zwykłych są inne)

6. żarnik bixenon

 

za 1800zł do tego kodowanie pod warszawą 400zł :)

 

Dlatego się zastanawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.