Skocz do zawartości

klocki hamulcowe firmy ....


lukaszra

Rekomendowane odpowiedzi

RAICAM to produkt z dolnej polki co doslownie przeklada sie na jego jakosc. Osobiscie nie polecam. Jesli juz brac cos taniego to lepiej zainwestowac w klocki kager. A z informacji jakie posiadam od kolegow z foty w pudelku kager w wiekszosci sa produkty ATE

 

Tak na marginesie to obecnie najlepsze uklady hamulcowe robi BOSCH i to troche przez przypadek jak kupil JUNKERS'a ma najlpsza (najdokldniejsza) odlewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiem jak można oszczędzać na klockach.

 

Od tego zależy nie tylko twoje zdrowie i życie ale też innych. Klocki kupuje się tylko znanych marek.

Najtańsze klocki są u stolarza.

 

 

tu nie chodzi o oszcednosc tylko o okazje bo czytalem ze wlasnie reicam jest bdzo dobra firma dlatego pytam wiec daruj sobie komentzrze typu jak mozna oszcedzac bo poniedzy 100 a 140 jest 40 zl roznicy chodzi tylko o fakt co to jest warte ,,,

,,, bmw klub 3city--mod lakiernictwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co te raicam naprawde sa takie lipne ?? bo ja je moge miec na 90 zl to jak ??

 

chociaz staramy sie stosowac tylko dobre klocki, to czasem zdarza sie ze montujemy (na zyczenie klienta klocki z nizszej półki) Z niższej półki wybieramy wlasnie klocki firmy Raicam, poniewaz sa one najbardziej pewne. Nie piszczą, nie brudzą az tak strasznie i generanie nie ma na nie reklamacji. Wiadomo ze najlepiej zakładac, oryginały bmw (textar, ate), bardzo dobre sa również Jurid, choc czasem piszczą bo to 'miekkie' klocki, nie wiem co to za klocki ATS, wiec sie nie wypowiadam, boscha tez nie próbowałem ale przypuszczam ze jest dobry (o ile nie pakowany i robiony w polsce) a co do firmy KAGER to sie zgodze bo to firma-pakowacz, i czasm zdarzaja sie anomalia cenowe...

 

pozdrawiam

bartek

 

P.S. Napiszczie jakie sa wasze doświadczenia, z klockami firmy Raicam skoro Wasze zdanie jest takie zdecydowane.

CARFIX BMW

Pełny serwis pogwarancyjny.Kodowanie i programowanie, indywidualizacja ustawień. Aktualizacja oprogramowania. Dostęp do serwera online(OSS),ASAP oraz Werkstatt information recherche (WIR). Cześci nowe - parts sales support (PASS) i używane do BMW.

Szczecin ul.Mieszka I 61a

Tel.692377209

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy jaki procent włascicieli BMW jezdzi na orginalnych klockach lub innych czesciach. Stawiam ,ze jest to około 10% ,reszta to sa zamienniki i czesci z dolnych połek. Mnie to akurat nie dziwi dlatego ze kupic auto przy dzisiejszych cenach samochodow to zadna sztuka ale utrzymac go tym bardziej na orginałach to trzeba miec niezły zasob w portwelu. Mysle jeszcze ,ze ci co najwiecej krytykuja te wszystkie zamienniki i tylko chwala org. i rzeczy rzekomo z gornych polek to własnie oni uzywaja tej tandety(zamiennikow) ktora czasami jakoscia jest duzo lepsza od całej tej drozyzny. :!: :wink: :D

(P.S. Krowa co duzo ryczy mało mleka daje)

POZDRAWIAM MIRAS.

images?q=tbn:ANd9GcTmIl0TjfLac0DKzvrvVkW5vbYa-L8NnaKQ6MwRmjiNpsCR58FF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jesli chodzi o czesci orginalne to kupuje filtry w bmw bo sa tansze od zamiennikow i nie porownywalnie lepsze ,klocki ATE tarcze BREMBO ,oleje i plyny eksplatacyjne tez markowe a reszte mozna sobie odpuscic np. wachacze kupilem podrobe wywali go to wymienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakis czas temu zalozylem ojcu do jeepa klocki remsa, tez niby z najnizszej polki, bo to jedyne dostepne zamienniki i powiem ze teraz znow bede wymienial i znow kupilem remsa, nie narzekal...

uwazam ze najwazniejsze zeby byly nowe i nie zleżałe to bedzie ok, to jest istotne, dowiedz sie czy ta promocja nie dlatego ze dlugo leżą bo jak tak to bardzo szybko sie zetrą

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jesli chodzi o czesci orginalne to kupuje filtry w bmw bo sa tansze od zamiennikow i nie porownywalnie lepsze ,klocki ATE tarcze BREMBO ,oleje i plyny eksplatacyjne tez markowe a reszte mozna sobie odpuscic np. wachacze kupilem podrobe wywali go to wymienie

Super podejście hehe takie wahacze wytrzymują około pół roku, przynajmniej znam taki przypadek. Osobiście szkoda było by mi roboty żeby co pół roku wymieniać takie elementy. Wolę zalać Petrygo i założyć Filtrona (chociaż zakładam Manna) niż najtańsze wahacze.

www.sosen.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mam byc szczery to wole załozyc tansze wahacze niz zamordowac silnik FILTRONEM, nie zebym cos mial do polskich producentow ale o Filtronach było głosno ,ze lubia sie zatykac.Tak jak MOBIL jest w polsce chrzczony ile wejdzie to juz LOTOSA przynajmniej nie cygania bo swoj do swojego gniazda przeciez" srał "nie bedzie.
images?q=tbn:ANd9GcTmIl0TjfLac0DKzvrvVkW5vbYa-L8NnaKQ6MwRmjiNpsCR58FF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.