Skocz do zawartości

Przepływomierz - chodzi tak samo jak go nie ma


mmm

Rekomendowane odpowiedzi

jak masz dobry chodzi dobrze

jak masz popsuty chodzi zle bo ma dziwne odczyty

jak odlaczysz chodzi dobrze, bo bierze usrednione wyniki ilosci i temperatury powietrza z pamieci komputera...

 

Roznica u mnie:

dobry i podlaczony - spalanie 18l/100

zly - nierowna praca, spalanie nie sprawdzone

odlaczony - spalanie 23l/100

 

po to jest zeby dac oszczednosc, inaczej wgrywali by usrednione dane i nie trzeba by sie bylo martwic ze sie popsuje

 

ja popsulem na wlasne zyczenie bo mi sie go czyscic zachcialo :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych usrednionych wynikach to nie wiedziałem.

 

Ja mam kłopot z odpalaniem od -1,5 stopnia. Tzn. odpala od kopyta tylko zaraz gasnie. Jak odpali juz to daje gaz do dechy, a on muli, 500, 400 obrotów, to 2000 tys.i zaraz spada, jak się rozgrzeje to załapie i chodzi.

 

Byłem na badaniu komp. pokazuje cały czas błąd przepłymowierza. ten który teram mam wymieniałem trzy miesiące temu i kto wie, czy ni ekupiłem walnietego. A wcześniejszy zepsułem na własne zyczenie, bo połamałem palcem czujnik... mam ten przepływomierz z czujnikami pomiarowymi. Wkurza mnie to... w gdańsku jest skład części, jest wszystko.. przepływka 400 zł... drogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w składzie części chcą 400 zł, ale ja kupuję za 300 - 350 zł. Można się potargować... tylko, że po podłączeniu trzeba jechać na komputer, skasowac błąd, a później drugi raz jechać na komp - i wtedy będzie wiadomo czy jest dobry...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.