Skocz do zawartości

325d - chip tuning / virus / podniesienie mocy


Szuli

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm co jakis czas pojawia sie jakis czarodziej na fotum któremu auto ponad 300 konne pali 6,5 litra na 100 km w mieście.Zarówno ja jak i moj brat mamy od nowosci nedzne 320d 163 km i nam pala po 10 litrow po Łodzi.Kolega( tez w łodzi)ma 335d i mu pali 12.Zastanawia mnie czy wszyscy mamy auta popsute czy nie umiemy jezdzic czy jeszcze cos innego.Dodam ze na trasie pali mi 5,5 l.

 

Ja pierdo*e następny... TAK jestem czarodziejem i moge ci te czary zaprezentować... Gdybyś na bierząco sprtawdzal co się dzieje na forum to byś odnotował,ze zakladałem sie z plejadą niedowiarkow z tego formu co twierdzili ,że jestem debilem postulujac na lewo i prawo , spalanie na poziomie 7 po miescie. Tak, moje kombi w manualu po chipie pali 7 po miescie i nie są to przeklamania licznika. Zimą 8 latem 7... a przy jeżdzie emeryta nawet 6... tak 6 litrów po mieście w 3 litrowej po chipowanej kombicy to nie żaden wymysł tylko fakt.

 

poza tym czytaj ze zrozumieniem- nie mam ani jednej e9xtki ponad 300 koni. Niechce mi sie użerać z kazdym nie doinformowanym posiadaczem 4 cylindrowegi dizla :duh: że moje 6 garów 282 konie pali mniej. nie dawno kupilem 335d i nie jestem w stanie zejśc ponizej 9 po mieście, a normalnie 10-12. Nie wiem jak po chipach wyjda spalania w 335d.

 

Z tego co pamietam to zrobiłem po poznaniu o 14,30 25 km w samym centrum i spalanie wachało sie miedzy 4,7 do 5,7... Ale nie była to jazda tylko kulanie na luzie- mimowszystko jechałem bardzo powoli ale jechałem. niechce mi sie nagrywac kolejnego filmu jak jade normalnie po miescie i pali 7...

 

ps -jak ci pali 10 po miescie to albo katujesz motor, albo masz automata , albo masz popsuty...

 

ps 2 jak chcesz sie zakladac to moge , ale tym razem o grube siano bo mi szkoda czasu tracić na nędzne frytki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.