Skocz do zawartości

F25 Klapa bagażnika sterowana pilotem


dandanio

Rekomendowane odpowiedzi

Jak skomletujes części z odzysku można wykonać jedyny problem brak na rynku (pamiętaj sterownik i słowniki srubowe ) przycisk pasuje od innych BMW a w plastiku klapy jest przełożenie do wycięcia

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Generalnie bardzo fajna ta opcja. Ostatniej zimy coś mnie tknęło by w nocy wyjrzeć za okno i popatrzeć na nowe autko a tam bagażnik szeroko otwarty i pięknie tam pada śnieżek do środka :shock: a co fajne nie ten jeden raz miałem taką niespodziankę :mrgreen:

Teraz już uważam gdzie odkładam kluczyki bo 3 letni maluch też się już motoryzacją interesuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze,

Czy ktoś z Was, miał potrzebę wymieniać na gwarancji siłownik tylnej klapy z powodu bardzo głośnej pracy ?

 

Ma ktoś z tym jakieś doświadczenie ?

 

U mnie zaczął pracować bardzo głośno prawy siłownik.

 

U mnie to samo, zamierzam zglosic dopiero, podziele sie wrazeniami

BMW Auto Rawski - NIE POLECAM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że to jakas lipa z tymi siłownikami.

 

A kupując znajomy mi powiedział: " ja u siebie nie zamówiłęm, bo słyszałęm, że się psują siłowniki" ... no to sobie pomyślałem, JASNE, JASNE... mówisz tak bo zazdrościsz :evil:

A tu wychodzi, że chyba miał rację.

 

:(

XmaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że to jakas lipa z tymi siłownikami.

Dwa lata i pare miesiecy pozniej i moje silowniki dzialaja tak cicho jak pierwszego dnia. A otwierane sa co najmniej 2 razy dziennie (dziecko -> wozek, przedszkole itp.).

Kiedyś było tak:

[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam takie pytanko ? Muszę przetransportować w mojej X3 skrzydło drzwi o długości 2,20m, z tego powodu tylna klapa(elektryczna) będzie nie domknięta, oczywiście

postaram się ją przywiązać żeby nie latała.

Czy to dobry pomysł ? Boję się trochę o siłowniki. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewoze co roku choinki, wozki dla dziecka, drewno do kominka. :) Nic sie nie stalo ani z silownikami, ani z klapa. :duh:

Kiedyś było tak:

[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dziś przez przypadek odkryłem jedną rzecz albo mam coś uszkodzonego. Mianowicie przy otwartej klapie bagażnika z tyłu schyliłem się na jego wysokości aby zobaczyć coś pod autem i przy wstawaniu złapałem za zderzak na środku dokładnie tam gdzie znajduje się zacisk ryglowania klapy i o dziw klapa zaczęła się zamykać. Myślałem że coś wcisnąłem w pilocie w spodniach ale nie. Dalej z uporem maniaka przykucnąłem w tym samym miejscu i dotykałem tego miejsca na zderzaku. Za drugim, trzecim razem klapa się otworzyła. I tak pół godzinki się bawiłem w zamykanie i otwieranie klapy. Nie za każdym razem zadziałało ale działało. Nie jestem w 100% w stanie wskazać to miejsce ale po testujcie u siebie. Mój kolega ma Kuge i tam klapę bagażnika otwiera się i zamyka poprzez wsadzenie nogi pod samochód z tyłu. Może w naszych X jest coś podobnego. Mam auto z produkcji 08.13r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.