Skocz do zawartości

[e36,316]Co pasuje do sedana a co nie


maniek8112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jezeli temat byl juz przerabiany a napewno byl prosilbym tylko o odp

Potrzebuje wymienic wnetrze w sedanie , glownie fotele przednie i mam pytanie czy z kazdej innerj wersji one beda pasowac ? I czy caly srodek (poza podsufitka )bedzie pasowac z kombi (boczki,fotele,kanapa) , dodatkowo takie jak przelaczniki (od wycieraczek) czy np szyberdach jest w kazdej wersji tych samych rozmiarow ?

 

Musze wymienic

2 przednie fotele

boczki

przelacznik wycieraczek

poszycie szyberdachu

zalozyc centralny - oplaca sie z innego ?

zalozyc elek szyby - caly mechanizm pasuje z innych wersji i czy to oplacalne ?

wymienic zamek w klapie tylnej - pasuje z coupe ?

 

 

Sa to czesci ktore musze wymienic JUZ a niestety sedanow malo i nie wiem czy taki zamek z klapy tylnej bedzie pasowac do sedana , mechanizm cz czy el.szyb takze i czy jest to oplacalne czy juz lepiej pokrecic korbka

Edytowane przez maniek8112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele z coupe nie pasują z kombi tak ale tylko przednie boczki z kombi tez pasują przełacznik wycieraczek z kombi też raczej nie pasuje bo masz na nim wycieranie tylnej szyby a w sedanie tego nie ma zamek tylnej klapy pasuje od coupe bo sam taki wstawiłem centralny pewnie tez pasuje a co z nim nie tak? Tylko nie pisz że go nie ma bo w każdej e36 był montowany fabrycznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostalem pilota a nic nie dziala i w dodatku nie ma bolca przy wlewie paliwa wiec stwierdzilem ze napewno go nie ma

 

Czyli z combi wezme tylko przednie boczki i przednie fotele a zamek z coupe ?

Szkoda bo znalazlem w idealnym stanie cale wnetrze za 200zl z kombika bez przednich boczkow :)

 

i jak mozesz napisac by byl pewien co pasuje a co nie bo troche sie pogubilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie fotele pasują z combi ja wsadziłęm z coupe ale duzo roboty przy zmianie samego poszycie nie radze!

tylne zamek klapy pasuje od coupe

boczki przednie i tylne pasują od combi

a centralny pewnie jest tylko ma popsuty modół albo bezpieczniki popalone trzeba posprawdzac

przełacznik wycieraczek od kombi raczej nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.