Skocz do zawartości

grupowy przyrost mocy i Nm w ADT Wrocław HAMOWNIA


bullet77

Rekomendowane odpowiedzi

zbieram chetnych do grupowego chipowania autek.

ceny w zaleznosci od sterowników miedzy 700 a 1000zł

usluga obejmuje diagnostyke, pomiar na hamowni podwoziowej lub drogowej , program, strojenie i kolejne pomiary az do uzyskania najlepszego "wykresu"

usługe tym razem proponuje wykonac w firmie ADT tuning..

 

w zeszlym roku organizowalem taką grupówke i zebranie 10 osob zejelo mi okolo 1,5 miesiaca.

teraz musimy zebrac 12 osob i dostaniemy dobre ceny.

oto lista na dzisiaj (otwarta dzisiaj okolo 18.00

1. serek AFN

2. bullet AWX

kto chetny prosze sie dopisywac do listy.

jesli macie pytania ile dokladnie by kosztowalo Wasze auto to prosze o pytania na priv.

Warunkiem dobrze przeprowadzonego zwiekszenia mocy jest jak najbardziej sprawny pojazd stąd pierwszym krokiem jest diagnostyka, glownie turbo.

Z doswiadczenia wiem, ze dobrze jest rowniez, wymienic filtry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę polecić ADT tuning we Wrocławiu, moje autko było tam zrobione, od momentu zrobienia programu przejechałem 25 tyś km bezawaryjnie.

Jeśli ktoś będzie potrzebował wcześniej pełnej diagnostyki to polecam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jestem nowy, nie mogę coś na priv napisać...od niedawna posiadam e60 520d z końca 2005r i tylko 150km :/ potrzebuję to zmienić :) chętny jestem ja i mój kumpel z serią 1 też 2005r też 2d ale 163km... ja dotatkowo przyciemniłbym szyby jeśli tą usługę też robią w dobrej cenie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - a co powiecie o firmie ECU-project we Wrocławiu ?

 

To jest z pewnością była firma Dynosoft, mają wiele dobrych projektów ale w tym przedziale cenowym wybrał bym Jetronika.

Sam byłem u nich ale i tak zdecydowałem się na Adt-tuning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Moge polecić ADT-Tuning z Wro. Fajne podejście do sprawy.

 

Dziś usunąłem u nich DPF w swojej E60 2007 i zleciłem delikatny chiptuning. Wszystko poszło sprawnie.

 

Pozdrawiam, Grzesiek

--

gv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej,

 

Wracając do chiptuningu teraz jest pięknie ;)

 

Przed modyfikacją miałem 147,8 KM przy 3960 rpm i 311,2Nm przy 2840 rpm

Teraz jest 200,3 KM przy 4205 rpm i 394,9 Nm przy 2718 rpm

 

Różnica jest odczuwalna. Szczerze polecam :D

Tymbardziej że niektóre beemki mają ograniczoną moc w pewnych krajach (moja tak miała). Polecam rozkodować VINa albo kontakt z ASO :)

 

Dużo mocy w Nowym Roku :)

--

gv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

 

Jestem studentem 3 roku na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn na Politechnice Wrocławskiej i poszukuję posiadacza samochodu hybrydowego który chciałby bezpłatnie poddać swój samochód badaniom na hamowni podwoziowej.

Badania będą przeprowadzone przez mojego Promotora który jest specjalistą w tej dziedzinie a wyniki badań zostaną udostępnione właścicielowi i posłużą mi również do napisania pracy dyplomowej.

 

czy mógłbym poprosić o pomoc w poszukiwaniach, sądzę że może któryś z forumowiczów byłbym szczęśliwym posiadaczem takiego cuda?

 

Pozdrawiam,

Tomasz Woźniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.