Skocz do zawartości

M550d xDrive


f10trek

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa propozycja, ale mimo wszystko pozostaję przy serii, na razie :mrgreen:

A tak już na marginesie, to jeszcze się mi nie udało zejść od 0-100km/h poniżej 5,7s więc te katalogowe 5,5s raczej jest poza moim zasięgiem.

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
5,7 to i tak super wynik dawniej zarezerwowny tylko dla aut M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa propozycja, ale mimo wszystko pozostaję przy serii, na razie :mrgreen:

A tak już na marginesie, to jeszcze się mi nie udało zejść od 0-100km/h poniżej 5,7s więc te katalogowe 5,5s raczej jest poza moim zasięgiem.

Jakieś profesjonalne pomiary robiłeś, czy tylko ze stoperem ;)?

http://i2.photobucket.com/albums/y27/tex05/worshipbmw.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyspieszenie niesamowite, ale bez sensu trzyma go do czerwonego pola i na tym traci. Mógł zdać się na automat.

http://www.1addicts.com/forums/attachment.php?attachmentid=638653&d=1328124427

Nie ma wielkiego znaczenia.

 

Gang silnika zabija :twisted: (jak na diesla)

 

Edit:

on na 5500 wszedł!! matko boska. racja, powinien zmieniać wczesniej :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już M550d w konfiguratorze. Trzeba zapłacić dokładnie 100 tys. zł. za 68 KM. To jest różnica pomiędzy 535xd a 550xd.

525xd - 220 tys

530xd - 260 tys

535xd - 270 tys

550xd - 375 tys !

 

Najrozsądniej chyba brać 525 lub 535, cena 530 i 550 jest irracjonalna w porównaniu z pozostałymi modelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzmy 'na chłodno': między 550i xD a M550d jest niecałe 30k różnicy. Prawie to samo jest w Niemczech (ok. 7k EUR, chociaż tam m.in. dzięki innym podatkom cena jest niższa - odpowiednio 73 i 80k EUR). Osiągi diesel ma troszkę, ale jednak lepsze. Tankować też za często go nie trzeba. Sam M pakiet do 550i to ok. 20k PLN. No i wychodzi, jak wychodzi... Cena nie jest z sufitu, AG na pewno dokładnie wszystko przemyślało, zanim rzuciło na rynek M550d. U nas i tak najmocniejsze wersje F10 są niezbyt popularne, raczej - jak już tu wielu pisało - bardziej egzotyczne marki mają większe szanse.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% zgadzam się z Badgerem. Cena bezwzględna bardzo wysoka ale czy konkurencja oferuje auto w tej klasie, tak wyposażone i z takimi parametrami za znacząco mniej ?

Nie sądzę .

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłem w salonie Mercedesa z ciekawości.

Siedziałem sobie w CLS 350 CDI. Myślę sobie, fajny. Skórka, elegancki lakier, 19" AMG, Harman Kardon, wentylacja + grzanie + elektryka foteli, nawigacja i inne fajne smaczki. Myśle sobie, że pewnie przerzuci 400k PLN. Jakie było moje zaskoczenie gdy zobaczyłem cenę 520k PLN za jakby nie było 350 CDI !!! :)

http://images.spritmonitor.de/773563.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Niemiec wezmie 550d zamiast 550i, bo mniejsze spalanie, wiekszy moment. No i nowosc, ktorej nie ma konkurencja, w to znaczy ze sasiad w swoim brzydkim Audi czy ten drugi w Mercedesie moze o tym pomarzyc - kupujemy :mrgreen:

 

Podatek od nowosci wcale nie jest tu duzy. Sam wzialbym 550d pewnie zamaist 550i, bo jednak nowe ma to do siebie, ze pociaga. Tym 4.4 nowym jezdzilem i bez rewelacji (super silnik jednak nie zapiera dechu w piersi), ale to pewnie kwestia jezdzenia v8 kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ustrzelony po raz pierwszy w DE na Hockenheim podczas wyścigów DTM gdzie BMW startowało po raz pierwszy po 18 latach przerwy. Kolor niebieski mat. Szału nie zrobił, ale wydechy wyglądają kozacko....

 

http://img860.imageshack.us/img860/1466/img0699kz.jpg

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.